Zaufane firmy

Akcesoria do piecy pelletowych
Motoreduktor do pieca

Ogrzewanie domu jest kluczowym zadaniem nie tylko w sezonie zimowym, ale również jesienią czy wiosną. Chcesz, aby Twoje urządzenie w każdej sytuacji działało niezawodnie? Niezbędnym elementem wyposażenia będzie motoreduktor do pieca, który zagwarantuje Ci zwiększoną wydajność i sprawność kotła na pellet.
Jak odnowić maszyny budowlane?
farby olejoodporne

Maszyny budowlane oraz ciężkie urządzenia przemysłowe wraz z czasem mogą stracić na swoim wyglądzie. Chcesz odświeżyć ich estetykę? W ofercie sklepu dostępne są specjalistyczne farby olejoodporne, które charakteryzują się dużą odpornością, trwałością oraz intensywną barwą. Produkt gwarantuje wysoki połysk wykończenia i bardzo dobre krycie.
Okna z dwuszybowym pakietem
Okna dwuszybowe

Szukasz najlepszych rozwiązań wykończeniowych dla swojego domu? Zależy Ci an tym, aby Twoje mieszkanie było odpowiedzią na Twoje marzenia - zarówno pod kątem funkcjonalności i komfortu użytkowania, jak również wartości wizualnych? Jeżeli tak, to doskonałym rozwiązaniem okażą się dla Ciebie nasze dwuszybowe okna dachowe - i nie tylko. Posiadamy wiele innych rozwiązań.
Sprzęt do remontu i na budowę
Market budowlany

Poszukujesz wysokiej jakości produktów, dzięki którym w możliwie jak najkrótszym czasie ukończysz planowaną inwestycję? Jeżeli tak, to przyjrzyj się naszej ofercie. Prowadzimy market budowlany, który przyniesie Ci wszelkie niezbędne rozwiązania. Znajdziesz tutaj m.in. produkty niezbędne do przeprowadzenia prac przy budynku w stanie surowym, jak i te, po które z pewnością sięgniesz w trakcie prac wykończeniowych lub ociepleniowych.
Próbne obciążenia pali fundamentowych
Próbne obciążenia pali

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie pale fundamentowe, pozwalające na tworzenie wytrzymałych podwalin, podstaw dla wybranych nieruchomości, w tym domów. Przygotowane przez nas zostały nowoczesne sprzęty i urządzenia, umożliwiające wykonywanie specjalistycznych prac w Waszych firmach. Testujemy także próbne obciążenia pali aby dokładnie wiedzieć ile dany element potrafi wytrzymać. Oferowane przez nas rozwiązania to także krany akustyczne. Za ich sprawą możliwe jest wygłuszanie hałasów, jakie generowane są przez samochody, zwłaszcza przy ruchliwych ulicach, jezdniach.
sklep elektryczny online
sklep elektryczny

Nasza strona to sklep elektryczny online od podstaw przygotowany z myślą o najbardziej wymagających klientach. Dzięki nam, zyskali oni miejsce, w którym - po pierwsze - nie muszą martwić się o jakość zamawianych produktów, a po drugie zawsze mogą liczyć na bardzo atrakcyjne, lepsze niż u konkurencji ceny.
Producent podwaliny
Podwaliny

Dla naszych drogich klientów wykonujemy profesjonalne podwaliny, które charakteryzują się najwyższą wytrzymałością, solidnością i precyzją. Przygotowując się do wykonana usługi dostosowujemy się do wszelkich sugestii i wymogów klienta, a także zagwarantujemy utrzymanie wszelkich parametrów. Zapraszamy.
Nowoczesne systemy elewacyjne
Nowoczesne systemy elewacyjne

Systemy elewacyjne Owa-dekor umożliwiają stworzenie prostej i efektownej fasady budynku z wykorzystaniem stalowych elementów prefabrykowanych, takich jak kasetony, profile, blachy i panele. Materiały dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach, umożliwiają zatem dokładną realizację indywidualnych potrzeb Inwestora.
Naprawa instalacji klimatycznych
Serwis klimatyzatorów

Firma COOLNESS od wielu lat świadczy usługi związane z montażem, serwisem, naprawą i konserwacją instalacji klimatyzacyjnych we wszelkiego rodzaju obiektach mieszkalnych i użytkowych. Nasze działania opieramy na bogatym doświadczeniu oraz fachowej wiedzy naszych pracowników, którzy swoją pracę wykonują rzetelnie, uczciwie oraz terminowo. Prowadzimy kompleksowy serwis klimatyzatorów, wymieniamy części, czyścimy urządzenia oraz wykonujemy niezbędne czynności, aby maszyna pracowała wydajnie i bezawaryjnie.
Sprzedaż nieruchomości
Nieruchomości na sprzedaż

Nasz portal internetowy udostępnia oferty domów i innych nieruchomości na sprzedaż oraz wynajem. Strona internetowa obejmuje szeroką bazę domów, mieszkań, a także lokali. Dysponujemy również szeroką bazą działek z pięknym widokiem. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy do kontaktu.

Kategorie

Zapisz się do newslettera