Zaufane firmy

Myjki wysokociśnieniowe

Myjki wysokociśnieniowe Karcher, jakie Państwu oferujemy sprawdzają się nie tylko jako akcesoria, jakie wykorzystywane są w wykonywaniu codziennych prac w Państwa domach, ale także w działalności zawodowej naszych klientów, którzy za ich pomocą mogą dokładnie czyścić liczne powierzchnie danych nawierzchni czy urządzeń.
Polskie Kraty
Metalowe schody zewnętrzne

Odporne na zróżnicowane warunki atmosferyczne oraz czynniki mechaniczne - takie są metalowe schody zewnętrzne. Ich wytrzymałość została zwiększona dzięki warstwie ocynku, która chroni żeliwne elementy przed korozją. Aby idealnie dopasować wysokość stopni do potrzeb klienta oferujemy model do samodzielnego montażu - pozwala on na wybranie dowolnej liczby podwyższeń. Posiadamy również gotowe konstrukcje, do których można dobrać balustradę - ich cena jest zależna od ilości niezbędnych do wykonania materiałów.
Wyposażenie wnętrz komercyjnych
Produkcja i montaż mebli sklepowych w Europie

W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdą Państwo kompleksowe wyposażenie powierzchni handlowych i wnętrz komercyjnych. Głównym obszarem naszej działalności jest produkcja i montaż mebli sklepowych w Europie - wykonujemy lady recepcyjne, zabudowę przyścienną, funkcjonalne witryny, a także wysokiej jakości materiały POS.

Kategorie

Zapisz się do newslettera