Zaufane firmy

Plastikowe pojemniki na artykuły spożywcze
kanistry do kontaktu z żywnością

Prowadzisz zakład produkujący jedzenie lub punkt gastronomiczny? Z pewnością potrzebujesz pojemników do przechowywania, które posiadają wszelkie potrzebne certyfikaty. Nasz sklep oferuje kanistry do kontaktu z żywnością. Pojemniki są pojemne, wykonane z wytrzymałego materiału, lekkie, a ponadto niedrogie.
Płytki z cegły rozbiórkowej
płytki ze starej cegły na ścianę

W przygotowanej przez naszą firmę ofercie znajdą Państwo zarówno rozwiązania do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych. Firma DM Recykling S.C. proponuje swoim Klientom unikalne płytki z cegły na ścianę oraz podłogę. Każdy z oferowanych przez nas produktów przechodzi testy jakości oraz wytrzymałości. Zapraszamy na naszą stronę.
polipropylen
polipropylen

Polipropylen jest jedną z najpowszechniejszych substancji plastikowych na świecie. Jest odporny na ciepło i chemikalia i był używany w wielu zastosowaniach, takich jak tacki na żywność, pojemniki, opakowania do żywności i inne. Dzięki różnorodności dostępnych stylów, kształtów, rozmiarów i grubości płyty polipropylenowe są wszechstronnym materiałem do każdego projektu.
Podkłądki pod taras
Podkładki tarasowe

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo wiele produktów oraz narzędzi przydatnych podczas budowy tarasu zewnętrznego. Jako jeden z niezbędnych elementów polecamy wytrzymałe podkładki tarasowe. Dzięki nim zapewnisz odpowiednią odległość od płyt oraz optymalną wentylacje. Zapraszamy również do sprawdzenie naszych nierdzewnych wkrętów oraz akcesoriów.
Rolety antywłamaniowe - zewnętrzne
Rolety antywłamaniowe zewnętrzne

Witaj w Gabit. Rolety antywłamaniowe zewnętrzne są bardzo praktycznym rozwiązaniem, które nie tylko chroni wnętrza przed dostępem niepowołanych gości, ale też zasłania je przed nadmiernym nasłonecznieniem. Oferujemy szeroki wybór modeli, jak również usługę serwisowania na wypadek usterki automatu do zaciągania. Oferujemy Państwu również inne wyposażenie stolarki okiennej, jak choćby praktyczne markizy idealne na tarasy bądź przestronne balkony. Zyskasz miejsce do wypoczynku z kojącym cieniem. Zapraszamy!
Druty w obróbce na gorąco
Drut oporowy 0,6

Najczęściej z tego narzędzia korzystają pracownicy branży budowlanej. Drut oporowy 0,6 stosuje się w obróbce na gorąco. Jest również odporny na utlenianie w naprawdę wysokich temperaturach. Używa się go do wycinania skomplikowanych kształtów m.in. ze styropianu. Dla zwiększenia poziomu wytrzymałości stosuje się utwardzanie wydzieleniowe.
Sklep ineterntowy z odzieżą roboczą
Hurtownia odzieży ochronnej

Wszystkie osoby, które pragną zapewnić sobie najwyższy komfort i bezpieczeństwo zaprasza hurtownia odzieży roboczej BHP - e-hurtowniabhp.pl. Znajdą tutaj Państwo profesjonalny sprzęt, ubrania robocze, kaski, rękawice i inne akcesoria, które w doskonały sposób zapewnią Państwu odpowiednią ochronę. Zapraszamy do kontaktu!
Akcesoria do studni
Filtr do wody ze studni

Akcesoria do studni są niezbędne dla każdej osoby, która korzysta ze studni jako źródła wody pitnej. Wśród różnych typów akcesoriów do studni najważniejszym jest filtr do wody ze studni. Filtr taki pozwala na usuwanie wszelkich zanieczyszczeń z wody, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie, takie jak bakterie czy związki chemiczne. Filtry do wody ze studni są dostępne w różnych rozmiarach i rodzajach, co pozwala na dostosowanie filtrów do potrzeb konkretnego użytkownika. Dzięki stosowaniu akcesoriów do studni, można mieć pewność, że woda dostępna ze studni jest czysta i zdrowa do picia.
Jak zadbać o czystość powietrza wewnątrz budynku
Czyszczenie kanałów wentylacyjnych

Nie wolno zapominać o tym, że jakość powietrza w budynku może ulegać pogorszeniu, jeśli regularnie nie jest przeprowadzane czyszczenie kanałów wentylacyjnych. Nasza firma specjalizuje się w tej usłudze, dbając o czystość powietrza poprzez czyszczenie i dezynfekcję instalacji różnego typu, a także przeprowadzanie badań mikrobiologicznych.
Pianki montażowe
Piany montażowe

Wszelkiego rodzaju firmy budowlano-remontowe a także innych Klientów zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment praktycznych akcesoriów, wśród których nie brakuje takich produktów jak na przykład pianka montażowa. Dzięki doskonałym cechom izolacyjnym świetnie sprawdza się do różnego rodzaju prac montażowych i instalacyjnych. Ponadto Klientom proponujemy również kleje, silikony bądź uszczelniacze. Zapraszamy do składania zamówień.

Kategorie

Zapisz się do newslettera