Zaufane firmy

Zarządzanie najmem

Jeśli potrzebujesz pomocy w utrzymaniu swojego budynku w dobrym stanie technicznym, ściągnięciu od lokatorów zaległych należności czy zapewnieniem bezproblemowego dostępu do mediów, nasza firma będzie dla Ciebie użytecznym partnerem. Od lat ułatwiamy administratorom zarządzanie najmem, zarówno na terenie Wrocławia.
Kredyt na instalację
finansowanie instalacji pv

Już od dawna chcesz przyczynić się do odbudowy środowiska naturalnego? Postanowiłeś, że zamontujesz w swoim domu i biurze panele solarne, z których będziesz czerpać energię, ale wiąże się to z dość wysokimi kosztami początkowymi? Dzięki nam taki problem zniknie, ponieważ nawiązaliśmy współpracę z bankiem oferującym finansowanie instalacji pv.
Instalacje rekuperacyjne
projektowanie wentylacji z odzyskiem ciepła

Oferujemy tworzenie instalacji rekuperacyjnych dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Proponujemy nie tylko projektowanie wentylacji z odzyskiem ciepła, ale też montaż i konserwację. Systemy umożliwiają oszczędzanie energii oraz prowadzenie ekologicznego gospodarstwa. Rekuperatory dodatkowo oczyszczają i osuszają dystrybuowane powietrze.
Sprzedaż elektronarzędzi
Elektronarzędzia Festool sklep

Budujesz, remontujesz, urządzasz? W takim razie przydadzą Ci się elektronarzędzia Festool, które oferuje nasz sklep internetowy. Znajdziesz tu urządzenia do cięcia, strugania, renowacji, szlifowania, wiercenia, frezowania oraz polerowania. Gwarantujemy szeroki wybór, atrakcyjne ceny oraz szybką dostawę towaru pod wskazany adres.
pompy ciepła pomorskie

Oferujemy wysokiej klasy pompy ciepła - Pomorskie. Jeżeli zależy Ci na tym, aby otrzymać wysokiej klasy sprzęt, który działa niezawodnie przez długi czas, nasza propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie. Jesteśmy pewni, że najlepsze pompy ciepła w województwie pomorskim czekają na Ciebie właśnie u nas - dołącz do grona tych, którzy do tej pory skorzystali z naszej propozycji, a bez wątpienia sprostamy Twoim oczekiwaniom. Wjedź na naszą stronę internetową i sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować.
sprzedaż kostki granitowej

Szczególnie wiele produktów w tego typu ofercie stanowią zewnętrzne zabudowy kamienne, do których zaliczają się kostka granitowa i gazony ogrodowe. Wpływ na to miały przede wszystkim dwa czynniki, które bardzo spopularyzowały wyroby granitowe. Sprzedaż kostki granitowej nie byłaby zapewne tak wysoka gdyby nie fakt, że to szalenie trwałe i bardzo estetyczne kamieniarstwo Zapraszamy!
inteligentne domy

Inteligentne domy to nowoczesne określenie dotyczące systemów umożliwiających dostosowanie działania poszczególnych urządzeń do zapotrzebowania mieszkańców. Inteligentne domy powstają przy wykorzystaniu różnorodnych urządzeń, takich jak te dostarczane przez nas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kategorie

Zapisz się do newslettera