Zaufane firmy

Prawo pracy kancelaria warszawa
Prawo pracy kancelaria warszawa

Wysokość wynagrodzenia, ilość dni urlopowych czy też inne kwestie związane z zatrudnieniem - to tylko niektóre sprawy mogące wywoływać konflikt pomiędzy przedsiębiorstwem a zatrudnioną osobą. Z myślą o ich rozwiązywaniu stworzono prawo pracy. Kancelaria Adwokacka adwokat Katarzyna Michalak-Oleszczuk w Warszawie zajmuje się reprezentowaniem obu stron w procesach sądowych. Prowadzone przez nią postępowania mogą dotyczyć między innymi niezgodnego z kodeksem wypowiedzenia umowy, dyskryminacji lub mobbingu, odszkodowań z tytułu niezawarcia umowy czy też braku wypłaty zaległych pensji.
firma sprzątająca
firma sprzątająca

Nasza firma sprzątająca posiada wiele oddziałów. Dzięki wykwalifikowanej kadrze sprzątającej oferujemy atrakcyjne warunki i wysoką jakość sprzątania zarówno biur i przedsiębiorstw, jak i posesji i domów prywatnych. Działamy na rynku od dłuższego czasu, co pozwoliło wypracować nam odpowiednią renomę. Zainteresowany kompleksowym sprzątaniem? Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości usług zapraszamy do kontaktu.
Profesjonalne usługi dla firm
Biuro rachunkowe Jelenia Góra

Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas usług księgowych. Nasze biuro finansowo-księgowe zajmie się prowadzeniem ksiąg handlowych, książek przychodów i rozchodów a także ryczałtu. Skorzystaj także z rozliczeń z urzędem skarbowym dokumentów CIT, PIT i VAT. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej po więcej informacji.
usługi księgowe i porady
biuro rachunkowe Łódź

Profesjonalizm, atrakcyjne warunki współpracy, obsługa na najwyższym poziomie - tym właśnie odznacza się nasze biuro rachunkowe. Łódź to natomiast miasto, w którym świadczymy swoje fachowe usługi księgowe dla firm. Proponujemy tylko najlepsze rozwiązania i porady dla wszystkich naszych klientów. Zapraszamy!
Wdrożenie normy ISO 27001
Norma ISO 27001

Każde przedsiębiorstwo powinno pomyśleć o procedurach, które pozwolą na zabezpieczenie wrażliwych informacji, takich jak technologia produkcyjna, czy kultura organizacyjna. Norma ISO 27001 reguluje kompleksowe zarządzanie tym aspektem, a firma CDZ Meritum oferuje szkolenia w zakresie jej wdrażania w organizacji.
Wyjątkowy podarunek
sztabka złota na chrzciny

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz wyjątkowe podarunki na każdą okazję. Sztabka złota na chrzciny to wyjątkowy i nietuzinkowy prezent, który z pewnością spodoba się zarówno rodzicom, jak i obdarowanemu dziecku. W naszej mennicy znajdują się profesjonalne wyroby na kazdą okazję.
Estetyczne akcesoria biurowe
Segregatory A4

Prowadząc własną działalność gospodarczą doskonale państwo wiedzą jak istotny jest porządek i łatwy dostęp do rzetelnie prowadzonej dokumentacji. Taką możliwość dadzą państwu dostępne w naszym asortymencie kolorowe segregatory A4. Doskonale prezentują się na półkach i umożliwiają bezproblemowe wpinanie i wypinanie dokumentów.

Kategorie

Zapisz się do newslettera