Zaufane firmy

PS Automatyka
Pneumatyka

Pneumatyka jest naszą specjalnością - wszystkie produkty, jakie oferujemy, pochodzą od sprawdzonych producentów będących w czołówce branży. Zadowolenie klienta - to jemu podporządkowujemy wszystkie nasze działania oraz produkty dbając o to, by jego satysfakcja była całkowita. Jeżeli jesteś zainteresowany pneumatyką i potrzebujesz najlepszych urządzeń - jesteśmy po to, żeby Ci te dostarczyć.
Wagma.pl
Wagi sklepowe

W naszym asortymencie znajdują się urządzenia przeznaczone do pomiaru ciężaru artykułów spożywczych. Proponujemy między innymi wagi sklepowe. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju modele. Od wielu lat specjalizujemy się w ich produkcji, dzięki czemu możemy zaoferować rozwiązania wysokiej jakości, łatwe w obsłudze i wysoko sprawne.
Laserowe cięcie sklejki i drewna
Wycinanie w sklejce laserem

Głównym obszarem działalności naszej firmy jest profesjonalnie wykonywane wycinanie laserem, gdzie przygotujemy dla Państwa najbardziej precyzyjną obróbkę danych materiałów, takich jak na przykład sklejka, plexi, metale i wiele innych. Na stronie internetowej naszej firmy znajdziecie Państwo szczegóły naszej oferty.
Cięcie laserowe
Wycinanie laserem łódź

Witamy w Przedsiębiorstwie Jarosik znajdującym się mieście Łódź. Naszą domeną jest techniczna obróbka metali różnego rodzaju. Na zamówienie wykonujemy automatyczne wycinanie laserem w blachach konstrukcyjnych różnej grubości i o stopie. Zapraszamy do składania zamówień na nawet najbardziej skomplikowane kształty uzyskiwane w aluminium, stali nierdzewnej lub miedzi. Wykorzystujemy wyłącznie najnowocześniejsze przyrządy oraz posiadamy doświadczoną kadrę. Polecamy również usługi spawania, cięcia wodą lub gięcia rur i profili.
Wyroby ze stali
Wyroby stalowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Częstochowskiej firmy, która posiada kilkunastoletnie doświadczenie i dysponuje znajomością najnowocześniejszych technologii. Naszą specjalnością są różnego rodzaju wyroby stalowe, między innymi profile czy stalowe kosze. Wyróżniają się one doskonałą precyzją wykonania, a także wysokimi parametrami. Wykonane z najwyższej klasy materiałów, stabilne i wytrzymałe, spełniają wszelkie normy i wymogi.

Kategorie

Zapisz się do newslettera