Zaufane firmy

Cięcie laserowe
Wycinanie laserem łódź

Witamy w Przedsiębiorstwie Jarosik znajdującym się mieście Łódź. Naszą domeną jest techniczna obróbka metali różnego rodzaju. Na zamówienie wykonujemy automatyczne wycinanie laserem w blachach konstrukcyjnych różnej grubości i o stopie. Zapraszamy do składania zamówień na nawet najbardziej skomplikowane kształty uzyskiwane w aluminium, stali nierdzewnej lub miedzi. Wykorzystujemy wyłącznie najnowocześniejsze przyrządy oraz posiadamy doświadczoną kadrę. Polecamy również usługi spawania, cięcia wodą lub gięcia rur i profili.
Wyroby ze stali
Wyroby stalowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Częstochowskiej firmy, która posiada kilkunastoletnie doświadczenie i dysponuje znajomością najnowocześniejszych technologii. Naszą specjalnością są różnego rodzaju wyroby stalowe, między innymi profile czy stalowe kosze. Wyróżniają się one doskonałą precyzją wykonania, a także wysokimi parametrami. Wykonane z najwyższej klasy materiałów, stabilne i wytrzymałe, spełniają wszelkie normy i wymogi.
Wyoskiej jakości spreżyny naciskowe
Sprężyny naciskowe

Trzeba przyznać, że sprężyny naciskowe produkowane przez firmę Spretech J.K. są już powszechnie wykorzystywane. Wszystko za sprawą ceny i spretech, jaką się charakteryzują. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej https://spretech.com.pl/, gdzie prezentujemy pełną ofertę naszego asortymentu.
Instalacje grzewcze
sklep instalacyjny Warszawa

Nasze przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi oraz narzędzia z zakresu systemów grzewczych wykorzystywanych w mieszkaniach, biurach oraz magazynach czy halach produkcyjnych. Sklep instalacyjny ulokowany w Warszawie przygotował wszystko to, czego potrzebujesz Ty i Twoje przedsiębiorstwo czy mieszkanie.
Koszt wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła
rekuperacja cena

Jeśli jesteś zwolennikiem nowoczesnych technologii i szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci zaoszczędzić, to mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Odpowiedzą na Twoje potrzeby może być rekuperacja. Cena instalacji waha się w zależności od kosztu urządzenia, jednak pomimo tego jest to rozwiązanie wydajne i niezawodne.

Kategorie

Zapisz się do newslettera