Zaufane firmy

Najlepsza oferta noclegowa
Sala weselna Bydgoszcz

Poszukujesz w mieście nad Brdą noclegów? Chcesz, aby Bydgoszcz stanęła przed Tobą otworem? Mamy dla ciebie wspaniałą propozycję, która nie kończy się jedynie na nowoczesnych i doskonale wyposażonych pokojach. Do dyspozycji gości City Hotel pozostają również inne udogodnienia, wśród których warto zwrócić uwagę na dostępność pralni, pościeli dla alergików, maszyn czyszczących obuwie znajdujących się na każdym piętrze, etc. Nasza restauracja zachwyci państwa różnorodnością oferowanych potraw na każdą okazję.
Wynajem domków na Kaszubach
Domki na Kaszubach

Jeżeli pragniecie Państwo spędzić wczasy na kaszubskiej ziemi, skorzystajcie z naszej oferty wczasowej. Zapewniamy usługi doskonałej jakości oraz wiele miejsc noclegowych o wysokim standardzie. Klienci cenią nas przede wszystkim za możliwość korzystania z różnorodnych atrakcji, do których należą strefa SPA, kąpielisko ze sprzętem wodnym, tor linowy, a także wiele innych. Tutaj wiele szczęścia odnajdą zarówno dorośli, jak i najmłodsi, a my zapewnimy każdemu wspaniałe warunki do wypoczywania. Zapraszamy!
Zabiegi zdrowotne w Ciechocinku
Ciechocinek spa

Zabiegi, które oferuje SPA Villi Andalucci, to między innymi różnorakie masaże, egzotyczne rytuały, metody naturalnego botoksu i inne. To doskonały sposób, żeby odpocząć od codziennej pracy i obowiązków, a także skutecznie i na długo odmłodzić swoją skórę. Nasi specjaliści fachowo się Państwem zajmą. Zapraszamy do odwiedzin naszego hotelu.
Nocleg w Górach Świętokrzyskich
Ośrodek wypoczynkowy Kielce

Zapraszamy do naszej noclegowni w centrum Kielc. Ośrodek wypoczynkowy cechuje się niskimi cenami i dobrym standardem. Miejsce jest skomunikowane z resztą miasta oraz szlakami turystycznymi. Odnajdą się tu zarówno turyści, rodziny z dziećmi, jak i pracownicy. Po wcześniejszym kontakcie chętnie ulokujemy większe grupy w naszych pokojach.

Kategorie

Zapisz się do newslettera