Zaufane firmy

Tomecznie CNC - oferta
Toczenie CNC

Nasza firma wykonuje usługi specjalistyczne takie jak toczenie CNC w metalach różnego typu. Wystarczy przyjść do nas z gotowym projektem a dana cześć zostanie stworzona według Państwa specyfikacji. Oprócz usługi toczenia CNC realizowanego na najnowszych maszynach toczących w naszej ofercie znajdą Państwo usługi takie jak frezowanie oraz obróbka cieplna.
Prasa do maszyn inżynierskich
Prasa hydrauliczna

Bazując na prawie Pascala, prasa hydrauliczna zwielokrotnia siłę nacisku, przez co znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle. Można w nią wyposażyć zarówno podnośniki, jak i maszyny skrawające, obrabiające metale, a także korzystać z jej właściwości w warsztacie samochodowym. Przez to, że użycie urządzenia jest tak zróżnicowane, każdy jego element powinien spełniać najwyższe standardy i działać bezawaryjnie. Na profesjonalnych maszynach wychodzących spod ręki profesjonalnych inżynierów zawsze można polegać.
Zasuwy dla hydrauliki
Zasuwy nożowe

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Hydrochem, która prowadzi sprzedaż profesjonalnych elementów wyposażenia sieci hydraulicznych w przemyśle i nie tylko. W naszym asortymencie znajdują się między innymi zasuwy nożowe, które pozwalają na szczelne zamknięcie dopływu. Proponujemy modele o różnych parametrach.
Materiały opakowaniowe
Folie termokurczliwe

Zapraszamy do skorzystania z naszej bardzo atrakcyjnej oferty, w której znajdą Państwo szeroką gamę materiałów eksploatacyjnych oraz maszyn pakujących. Szczególnie polecamy solidne i trwałe folie termokurczliwe. Są one wykonane z mocnego i odpornego na działanie niekorzystnych czynników tworzywa sztucznego. Bardzo dobrze zabezpieczają zawartość przed zniszczeniem, a także przed dostępem wilgoci. Dostępne są też warianty wstępnie rozciągnięte, owijające, stretch, żywnościowe, a także wysokoprzezroczyste.
Serwis AG - serwis-ag.pl
Naprawa komputerów Poznań

Jesteśmy sprawdzonym i doświadczonym serwisem laptopów, którego siedziba znajduje się w centrum Poznania. Zajmujemy się profesjonalną naprawą komputerów, notebooków oraz netbooków. Dzięki temu, że nasz zespół specjalistów IT dysponuje nowoczesnymi narzędziami, możemy zapewnić naszym klientom usługi naprawcze na najwyższym poziomie. Poza reparacją zepsutego sprzętu komputerowego oferujemy również bezpłatną diagnostykę usterek, a także skuteczną regenerację starych lub porysowanych płyt CD, czy też DVD.
Postaw na odporny zasilacz Asus z MAXCOMP.pl
Zasilacz asus

Szukasz markowej ładowarki do Twojego komputera? Niezależnie czy posiadasz starszy, czy jeden z nowszych modeli na stronie naszego sklepu z pewnością znajdziesz idealny dla siebie zasilacz Asus. W MAXCOMP.pl oferujemy szeroki wybór markowego sprzętu i akcesoriów elektronicznych. Są to zamienniki wysokiej klasy, które umożliwią niezakłócone korzystanie z notebooka. W swoim asortymencie mamy produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów - odpornych na przeciążenia sieci, przepięcia czy nawet przegrzania.
Windy Pilawa
Windy dla niepełnosprawnych

Produkujemy właśnie takie urządzenia, nowoczesne, bezpieczne i robiące duże wrażenie estetyczne i techniczne. Na łamach naszej strony internetowej można zapoznać się z bogatą propozycją naszych wind dla niepełnosprawnych (także zdjęcia) oraz ich szczegółowymi parametrami technicznymi oraz konstrukcyjnymi. Zapraszamy!
Systemy sterowania - www.proloc.com.pl
Systemy sterowania

Systemy sterowania ro rozwiązania, które usprawniają funkcjonowanie wielu zakładów przemysłowych. Nasza firma ma wieloletnie doświadczeniu w ich tworzeniu, dlatego w naszej ofercie znaleźć można sprawdzone systemy sterowania, przemienniki częstotliwości, systemy SCADA czy rozproszone. Serdecznie zapraszamy!
Demet Sp. z o.o.
Pręty aluminiowe

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, którą udostępniamy na oficjalnej stronie internetowej DEMET. Zawarte są w niej solidne pręty aluminiowe, dostępne w bardzo atrakcyjnych, wręcz konkurencyjnych cenach. Stawiamy przede wszystkim na pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego właśnie specjalni dla nich udostępniamy elementy najwyższej jakości. Jesteśmy pewni, że nasza oferta spełni Państwa najśmielsze oczekiwania oraz wymagania. Zachęcamy raz jeszcze do współpracy z nami!
Zagłuszacze podsłuchów i kamer
Spyphone

Podejrzewasz, że możesz być pod ciągła obserwacją albo ktoś chce wydobyć od ciebie jakieś ważne informacje? Zarówno podczas codziennych czynności, jak i konferencji czy spotkań w pracy, polecamy zagłuszacz GSM chroniące przez Spyphone, dostępny w naszej ofercie. Jest to niezwykle proste w obsłudze urządzenie, które pozwala na zlikwidowanie sygnałów kamer i podsłuchów, co z kolei pozwala na swobodę działań i brak obaw o to, że ktoś może nas obserwować. Sprzęt posiada duży zasięg i jest bardzo łatwy w obsłudze, nawet dla amatorów.

Kategorie

Zapisz się do newslettera