Zaufane firmy

Zasuwy dla hydrauliki
Zasuwy nożowe

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Hydrochem, która prowadzi sprzedaż profesjonalnych elementów wyposażenia sieci hydraulicznych w przemyśle i nie tylko. W naszym asortymencie znajdują się między innymi zasuwy nożowe, które pozwalają na szczelne zamknięcie dopływu. Proponujemy modele o różnych parametrach.
Materiały opakowaniowe
Pakowanie termokurczliwe

Zapraszamy do skorzystania z naszej bardzo atrakcyjnej oferty, w której znajdą Państwo szeroką gamę materiałów eksploatacyjnych oraz maszyn pakujących. Szczególnie polecamy solidne i trwałe folie termokurczliwe. Są one wykonane z mocnego i odpornego na działanie niekorzystnych czynników tworzywa sztucznego. Bardzo dobrze zabezpieczają zawartość przed zniszczeniem, a także przed dostępem wilgoci. Dostępne są też warianty wstępnie rozciągnięte, owijające, stretch, żywnościowe, a także wysokoprzezroczyste.
Postaw na odporny zasilacz Asus z MAXCOMP.pl
Zasilacz asus

Szukasz markowej ładowarki do Twojego komputera? Niezależnie czy posiadasz starszy, czy jeden z nowszych modeli na stronie naszego sklepu z pewnością znajdziesz idealny dla siebie zasilacz Asus. W MAXCOMP.pl oferujemy szeroki wybór markowego sprzętu i akcesoriów elektronicznych. Są to zamienniki wysokiej klasy, które umożliwią niezakłócone korzystanie z notebooka. W swoim asortymencie mamy produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów - odpornych na przeciążenia sieci, przepięcia czy nawet przegrzania.
Windy Pilawa
Windy dla niepełnosprawnych

Produkujemy właśnie takie urządzenia, nowoczesne, bezpieczne i robiące duże wrażenie estetyczne i techniczne. Na łamach naszej strony internetowej można zapoznać się z bogatą propozycją naszych wind dla niepełnosprawnych (także zdjęcia) oraz ich szczegółowymi parametrami technicznymi oraz konstrukcyjnymi. Zapraszamy!
Systemy sterowania - www.proloc.com.pl
Systemy sterowania

Systemy sterowania ro rozwiązania, które usprawniają funkcjonowanie wielu zakładów przemysłowych. Nasza firma ma wieloletnie doświadczeniu w ich tworzeniu, dlatego w naszej ofercie znaleźć można sprawdzone systemy sterowania, przemienniki częstotliwości, systemy SCADA czy rozproszone. Serdecznie zapraszamy!
Demet Sp. z o.o.
Pręty aluminiowe

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, którą udostępniamy na oficjalnej stronie internetowej DEMET. Zawarte są w niej solidne pręty aluminiowe, dostępne w bardzo atrakcyjnych, wręcz konkurencyjnych cenach. Stawiamy przede wszystkim na pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego właśnie specjalni dla nich udostępniamy elementy najwyższej jakości. Jesteśmy pewni, że nasza oferta spełni Państwa najśmielsze oczekiwania oraz wymagania. Zachęcamy raz jeszcze do współpracy z nami!
Producent tektury i opakowań
Producent opakowań kartonowych

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu opakowań kartonowych. Jako producent dostarczamy Państwu odpowiednich wielkości, kształtów pudełek, które przygotowywane są zgodnie z Waszymi indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami. Wykorzystywane są one do przechowywania różnego typu materiałów, dokumentów. Sprawdzają się również w transporcie drobnych i wielkogabarytowych przedmiotów. Prowadzimy również sprzedaż taśm i tektury. Wszystkie nasze produkty wykonane są z wysokogatunkowych materiałów.
Celkab - kabiny do pokrywania farbą proszkową i utwardzania
Piec do malowania proszkowego

Podstawowym urządzeniem, w które musi być wyposażona każda lakiernia jest piec do malowania proszkowego. Tak jest i w naszej firmie Celkab z siedzibą niedaleko Warszawy. W kabinie przeprowadzamy proces utwardzania pokrytych farbą powierzchni. Jest to możliwe dzięki wytworzeniu ogromnej temperatury - 2000 stopni.
http://www.gwr.com.pl/
Rozwijaki

Uniwersalność to jeden z największych atutów tego rodzaju narzędzia peryferyjnego. Rozwijaki są odpowiedzialne nie tylko za odwijanie materiału roboczego z rolki, lecz także do zgarniania wszystkich pozostałości po nim na linii technologicznej. Zakup tego urządzenia znacznie zwiększy stopień automatyzacji Państwa zakładu, co z kolei przełoży się na lepsze usługi, produkty, a także tempo i wydajność pracy. W kompleksowej ofercie naszej firmy znajdą Państwo urządzenia o różnych rozmiarach, zapraszamy!
Montaż energooszczędnego ogrzewania
Pompa ciepła koszt

Jesteśmy firmą specjalizującą się w nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu budownictwa energooszczędnego. Polecana przez nas pompa ciepła może być zamontowana między innymi jako forma ogrzewania basenu lub do CWU. Koszt jej instalacji uzależniony jest między innymi od powierzchni domu oraz rodzaju urządzenia (na przykład powietrze-woda oraz gruntowa).

Kategorie

Zapisz się do newslettera