Zaufane firmy

Prasa do maszyn inżynierskich
Prasa hydrauliczna

Bazując na prawie Pascala, prasa hydrauliczna zwielokrotnia siłę nacisku, przez co znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle. Można w nią wyposażyć zarówno podnośniki, jak i maszyny skrawające, obrabiające metale, a także korzystać z jej właściwości w warsztacie samochodowym. Przez to, że użycie urządzenia jest tak zróżnicowane, każdy jego element powinien spełniać najwyższe standardy i działać bezawaryjnie. Na profesjonalnych maszynach wychodzących spod ręki profesjonalnych inżynierów zawsze można polegać.
Zasuwy dla hydrauliki
Zasuwy nożowe

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Hydrochem, która prowadzi sprzedaż profesjonalnych elementów wyposażenia sieci hydraulicznych w przemyśle i nie tylko. W naszym asortymencie znajdują się między innymi zasuwy nożowe, które pozwalają na szczelne zamknięcie dopływu. Proponujemy modele o różnych parametrach.
Materiały opakowaniowe
Folie termokurczliwe

Zapraszamy do skorzystania z naszej bardzo atrakcyjnej oferty, w której znajdą Państwo szeroką gamę materiałów eksploatacyjnych oraz maszyn pakujących. Szczególnie polecamy solidne i trwałe folie termokurczliwe. Są one wykonane z mocnego i odpornego na działanie niekorzystnych czynników tworzywa sztucznego. Bardzo dobrze zabezpieczają zawartość przed zniszczeniem, a także przed dostępem wilgoci. Dostępne są też warianty wstępnie rozciągnięte, owijające, stretch, żywnościowe, a także wysokoprzezroczyste.
Postaw na odporny zasilacz Asus z MAXCOMP.pl
Zasilacz asus

Szukasz markowej ładowarki do Twojego komputera? Niezależnie czy posiadasz starszy, czy jeden z nowszych modeli na stronie naszego sklepu z pewnością znajdziesz idealny dla siebie zasilacz Asus. W MAXCOMP.pl oferujemy szeroki wybór markowego sprzętu i akcesoriów elektronicznych. Są to zamienniki wysokiej klasy, które umożliwią niezakłócone korzystanie z notebooka. W swoim asortymencie mamy produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów - odpornych na przeciążenia sieci, przepięcia czy nawet przegrzania.
Windy Pilawa
Windy dla niepełnosprawnych

Produkujemy właśnie takie urządzenia, nowoczesne, bezpieczne i robiące duże wrażenie estetyczne i techniczne. Na łamach naszej strony internetowej można zapoznać się z bogatą propozycją naszych wind dla niepełnosprawnych (także zdjęcia) oraz ich szczegółowymi parametrami technicznymi oraz konstrukcyjnymi. Zapraszamy!
Systemy sterowania - www.proloc.com.pl
Systemy sterowania

Systemy sterowania ro rozwiązania, które usprawniają funkcjonowanie wielu zakładów przemysłowych. Nasza firma ma wieloletnie doświadczeniu w ich tworzeniu, dlatego w naszej ofercie znaleźć można sprawdzone systemy sterowania, przemienniki częstotliwości, systemy SCADA czy rozproszone. Serdecznie zapraszamy!
Demet Sp. z o.o.
Pręty aluminiowe

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, którą udostępniamy na oficjalnej stronie internetowej DEMET. Zawarte są w niej solidne pręty aluminiowe, dostępne w bardzo atrakcyjnych, wręcz konkurencyjnych cenach. Stawiamy przede wszystkim na pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego właśnie specjalni dla nich udostępniamy elementy najwyższej jakości. Jesteśmy pewni, że nasza oferta spełni Państwa najśmielsze oczekiwania oraz wymagania. Zachęcamy raz jeszcze do współpracy z nami!
Producent tektury i opakowań
Producent opakowań kartonowych

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu opakowań kartonowych. Jako producent dostarczamy Państwu odpowiednich wielkości, kształtów pudełek, które przygotowywane są zgodnie z Waszymi indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami. Wykorzystywane są one do przechowywania różnego typu materiałów, dokumentów. Sprawdzają się również w transporcie drobnych i wielkogabarytowych przedmiotów. Prowadzimy również sprzedaż taśm i tektury. Wszystkie nasze produkty wykonane są z wysokogatunkowych materiałów.
Usługi i produkty niezbędne w przemyśle
Koła łańcuchowe

Zakład Mechaniki Maszyn Borkowscy, to przedsiębiorstwo realizujące zamówienia na elementy niezbędne w wielu konstrukcjach. Koła łańcuchowe dostępne są w wielu różnych opcjach, co pozwala na dobranie ich do projektowanego przeznaczenia. Są integralną częścią przekładni, można je podzielić na kilka kategorii - na bierne, czynne, a także napinające. Podczas realizacji zleceń, w hartowni indukcyjnej przygotowujemy je do działania pod dużymi obciążeniami. Zajmujemy się ich naprawą, renowacją oraz odtwarzaniem według wzoru.
Nowoczesne wdmuchiwarki i inne specjalistyczne urządzenia - Rate Art
Wdmuchiwarka światłowodowa

Dzięki naszemu urządzeniu z łatwością umieścisz kable w mikrorurkach oraz duktach. Nowoczesna wdmuchiwarka światłowodowa dostępna jest w sklepie Rate Art w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Posiada ona specjalistyczny system, który pomaga bezproblemowo pokonać wszelkie przeszkody w duktach. To niezwykle wydajne urządzenie - jest w stanie włożyć kable na odległość nawet 10 kilometrów z prędkością aż 80 metrów na minutę. Maszyna posiada napęd hydrauliczny, który umożliwia wydajną pracę nawet w niskich temperaturach.

Kategorie

Zapisz się do newslettera