Zaufane firmy

Urządzenia procesowe
kartoniarka pozioma

Już od lat dostarczamy naszym klientom innowacyjne i zaawansowane technologicznie urządzenia procesowe dla produkcji farmaceutycznej. Chętnie wykorzystywanym rozwiązaniem w tej branży jest między innymi kartoniarka pozioma, która gwarantuje szybkie przezbrojenia i precyzyjny transport opakowań. Chętnie udzielimy Państwu więcej informacji, zapraszamy do kontaktu!
Utworzenie serwera mobilnego
serwer zdalny

Aby sprawnie zarządzać firmą w dobie kryzysu, stworzyliśmy dla was narzędzie, które pozwala na szybką komunikację komputerów na odległość. Aplikacja ta wykorzystuje serwer zdalny, który zawiera wszystkie najważniejsze programy i dokumenty. To z nim połączą się pracownicy z wybranego przez siebie urządzenia - komputera, tabletu, czy smartfona.
Sprzęt do wideokonferencji
Wideokonferencja

Chcesz kontaktować się z kontrahentami i klientami - wideokonferencja to nowoczesne rozwiązanie w tym zakresie, które Ci to umożliwi. W naszej atrakcyjnej ofercie znalazły się wysoko jakościowe sprzęty oraz praktyczne akcesoria, które pomogą Ci w przygotowaniu tego typu formy komunikacji. Jesteśmy pewni, że korzystając z nich będziesz całkowicie zadowolony z przebiegu spotkania.
Sprzęt do zastosowania w przemyśle
Producent zgrzewarek

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości maszyny do pakowania, profesjonalne zgrzewarki do folii oraz samą folię i worki. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo usatysfakcjonowani jakością naszych produktów oraz faktem, że możecie je Państwo nabyć w niezwykle przystępnych cenach. Jesteśmy cenionym producentem urządzeń pakujących.
Akcesoria promocyjne
reklama wizualna Warszawa

Domeną naszej firmy jest tworzenie różnego rodzaju akcesoriów promocyjnych. W ramach prowadzonych działań oferujemy reklamę wizualną. Warszawa jest miastem, gdzie przeprowadziliśmy już wiele tego typu realizacji, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego z klientów.
Używany sprzęt biurowy
Naprawa kserokopiarek Poznań

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na profesjonalny serwis i sprzedaż kserokopiarek zarówno nowych jak i używanych. Wystarczy, że odwiedzisz naszą oficjalną witrynę internetową, a przekonasz się, że to propozycja idealna właśnie dla Ciebie. Zainwestuj już dzisiaj w sprawny, funkcjonalny oraz wydajny sprzęt lub zgłoś się do nas, a naprawimy Twoje urządzenie. Czekamy na Ciebie.
Urządzenia przemysłowe do wynajęcia
Wynajem sprężarek

Nasza firma oferuje zakup specjalistycznych urządzeń przemysłowych. Ponadto umożliwiamy wynajem sprężarek śrubowych, osuszaczy i generatorów azotu. Sprzęt przed przekazaniem zostaje poddany przeglądom i serwisowaniu. Umowę możemy podpisać na dowolny okres - krótki lub nawet kilkuletni. Po jej wygaśnięciu proponujemy zakup bądź zwrot wypożyczonego wcześniej sprzętu.
Reakcyjna kończyna
Ramię reakcyjne

Pełna robotyzacja procesów produkcyjnych nie tylko ułatwia pracę i zwiększa bezpieczeństwo pracowników, ale także przyśpiesza czas wykonywania poszczególnych czynności. Ramię reakcyjne jest nieocenionym elementem wytwarzania dóbr, używane przy obsłudze narzędzi takich jak wiertarki, wkrętarki oraz gwintownice.
Cylindryczne dna ze stali
dennice stalowe

Poszukujesz odpowiednich, plastycznych materiałów do wykorzystania w przemyśle? W naszej ofercie dostępne są dennice stalowe o średnicy nawet do 5 m. Dzięki trwałości żeliwa oraz właściwościom antykorozyjnym nadają się do zastosowania jako element konstrukcyjny cystern. Maksymalna grubość ścianki wynosi 25 mm.
Jaką folię wybrać?
stretch foil

Poszukujesz rozciągliwej folii, dzięki której będziesz mógł zapakować towar o nietypowym kształcie? Stretch foil to wielowarstwowy produkt, którego zaletą jest klejąca się powierzchnia ułatwiające dokładne zabezpieczenie przesyłki o każdym rozmiarze. Wspomniane rozwiązanie będzie chronić i stabilizować ładunek.

Kategorie

Zapisz się do newslettera