Zaufane firmy

Producent tektury i opakowań
Producent opakowań kartonowych

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu opakowań kartonowych. Jako producent dostarczamy Państwu odpowiednich wielkości, kształtów pudełek, które przygotowywane są zgodnie z Waszymi indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami. Wykorzystywane są one do przechowywania różnego typu materiałów, dokumentów. Sprawdzają się również w transporcie drobnych i wielkogabarytowych przedmiotów. Prowadzimy również sprzedaż taśm i tektury. Wszystkie nasze produkty wykonane są z wysokogatunkowych materiałów.
Usługi i produkty niezbędne w przemyśle
Koła łańcuchowe

Zakład Mechaniki Maszyn Borkowscy, to przedsiębiorstwo realizujące zamówienia na elementy niezbędne w wielu konstrukcjach. Koła łańcuchowe dostępne są w wielu różnych opcjach, co pozwala na dobranie ich do projektowanego przeznaczenia. Są integralną częścią przekładni, można je podzielić na kilka kategorii - na bierne, czynne, a także napinające. Podczas realizacji zleceń, w hartowni indukcyjnej przygotowujemy je do działania pod dużymi obciążeniami. Zajmujemy się ich naprawą, renowacją oraz odtwarzaniem według wzoru.
Nowoczesne wdmuchiwarki i inne specjalistyczne urządzenia - Rate Art
Wdmuchiwarka światłowodowa

Dzięki naszemu urządzeniu z łatwością umieścisz kable w mikrorurkach oraz duktach. Nowoczesna wdmuchiwarka światłowodowa dostępna jest w sklepie Rate Art w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Posiada ona specjalistyczny system, który pomaga bezproblemowo pokonać wszelkie przeszkody w duktach. To niezwykle wydajne urządzenie - jest w stanie włożyć kable na odległość nawet 10 kilometrów z prędkością aż 80 metrów na minutę. Maszyna posiada napęd hydrauliczny, który umożliwia wydajną pracę nawet w niskich temperaturach.
Najlepsze klawiatury do urządzeń
Klawiatury membranowe

Nasza firma zajmuje się produkowaniem wysokiej jakości obudów do urządzeń elektronicznych z tworzyw sztucznych. Wykonujemy również klawiatury membranowe, które stanowią doskonale dopełnienie każdej obudowy. Polecamy modele numeryczne, qwerty, sterujące oraz wiele innych, które na pewno sprostają oczekiwaniom każdego Klienta. Oferujemy wersje gotowe, możemy również wykonać produkt na specjalne zamówienie. Zapewniamy przystępne warunki handlowe, profesjonalną obsługę oraz szybką realizację. Zapraszamy!
Serwis drukarek
Serwis drukarek Kraków

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, który prowadzi sprzedaż wysokiej jakości artykułów do drukarek. Proponujemy produkty od najlepszych producentów, takie jak tonery i tusze do drukarki. Oferowane przez nas produkty są trwałe i wydajne, dzięki czemu mogą służyć przez długi czas. Proponujemy korzystne ceny, które z pewnością spełnią oczekiwania.
Grupa Eneco - Oszczędne rozwiązania grzewcze
Pompy ciepła Nowy Sącz

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziecie rozwiązania i systemy dzięki którym znacznie zaoszczędzicie na kosztach ogrzewania Waszego domu. Śląska Grupa Eneco sprzedaje pompy ciepła, pobierające znaczną część energii ze środowiska - wody, ziemi lub powietrza, dzięki czemu uniezależnisz się od paliw kopalnianych.
Elektroniczny obieg dokumentów
System hrm

Elektroniczny obieg dokumentów niesie ze sobą wiele korzyści i znacząco usprawnia przepływ informacji w kazdym przedsiębiorstwie. Dzięki zostawaniu takiego rozwiązania możliwe jest dokładne śledzenie historii zmian, ponieważ wszystkie dokumenty znajdują się w jednym miejscu i każdy w firmie może mieć do nich dostęp. Zachęcamy Pańśtwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Proponujemy szeroki wachlarz rozwiązań, które można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa i działu.
System do sterowania procesami produkcyjnymi
Zarządzanie produkcją program

Queris, polski producent systemu MES , poleca klientom tę nowoczesną metodę z możliwością dostosowania do profilu firmy. Zautomatyzowane i zinformatyzowane zarządzanie produkcją, jakie zapewnia nasz program, to sposób na podniesienie wydajności w działaniu każdego przedsiębiorstwa. Nieustanne śledzenie przepływu wytwarzanych artykułów, badanie rzeczywistego czasu pracy maszyn, planowanie kolejności wykonywania zleceń i kompleksowe zarządzanie danymi, to tylko niektóre korzyści płynące z wdrożenia naszego systemu.
Przekaźniki do automatyki sterowniczej
Przekaźnik bistabilny

Mając na uwadze fakt, iż nasi klienci to fachowcy wymagający wysokiej jakości oraz profesjonalnej obsługi, regularnie dodajemy do naszej oferty nowe pozycje. Hurtownia Elektra prezentuje taki asortyment, jak automatyka do sterowania, w tym przekaźnik bistabilny. Ułatwi on zaprogramowanie działania różnych elementów i zachwyci wydajnością oraz efektywnością funkcjonowania. W tej kategorii dostępne są również łączniki krzywkowe, moduły bezpiecznikowe, przyciski, lampki oraz wyłączniki mocy i zegary.
Celkab - kabiny do pokrywania farbą proszkową i utwardzania
Piec do malowania proszkowego

Podstawowym urządzeniem, w które musi być wyposażona każda lakiernia jest piec do malowania proszkowego. Tak jest i w naszej firmie Celkab z siedzibą niedaleko Warszawy. W kabinie przeprowadzamy proces utwardzania pokrytych farbą powierzchni. Jest to możliwe dzięki wytworzeniu ogromnej temperatury - 2000 stopni.

Kategorie

Zapisz się do newslettera