Zaufane firmy

Rozwiązania dla przemysłu
integracja systemów automatyki przemysłowej

Jedną z usług, które oferujemy, jest m.in. projektowanie oraz integracja systemów automatyki przemysłowej. Skupiamy się na spełnieniu wymogów oraz oczekiwań użytkowników — nasze rozwiązania wyróżniają się prostotą oraz elastycznością, wiele z nich używanych jest do instalacji w nawet bardzo obszernych strefach.
Urządzenia do tworzenia kwalifikowanego podpisu
Smart sign

W naszej ofercie znajdziesz urządzenia, za pomocą których stworzysz bezpieczny podpis elektroniczny dla swojego przedsiębiorstwa. Może być on wykorzystywany przez płatników składek ZUS, parafowania dokumentów biznesowych czy załatwiania spraw w urzędach. Zestawy są dostępne w sklepie Guzik w wariancie z czytnikiem lub bez.
Sklep elektryczny
hurtownia elektryczna katowice

Jeśli jesteś właścicielem firmy instalatorskiej, budowlanej czy też produkujesz maszyny i szukasz sprawdzonego dostawcy, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Prowadzimy sprzedaż sprzętu i akcesoriów na terenie całego Śląska, a nasza hurtownia elektryczna ma siedzibę w Katowicach. W ofercie znajdują się m.in. artykuły oświetleniowe, narzędzia ręczne, a także odzież robocza.
simering

Oferujemy doskonałej jakości element, który zabezpieczy mechanizm i usprawni jego działanie. Z części trwałych i odpornych na działanie czynników zewnętrznych oferujemy szczególnie simering, który dostępny jest w naszym asortymencie w wielu wymiarach. Wyprodukowany został z wytrzymałego kauczuku, który posiada wewnątrz metalową wkładkę, co dodatkowo wpływa na jej funkcjonalność. Używany jest w systemach przesuwnych oraz urządzeniach hydraulicznych. Do naszych wyrobów dodajemy gwarancję wytrzymałości.
Sklep wentylacyjny
Wentylatory

Czy poszukujesz rozwiązań, które świetnie sprawdzą się w zakładzie produkcyjnym lub warsztacie i pozwolą na skuteczną wymianę powietrza oraz pozbycie się z atmosfery nadmiaru pyłu oraz ciepła? Jeśli tak, to vents24.pl zaprasza do skorzystania z możliwości, jaką dają centrale wentylacyjne. Ich montaż nie sprawia większych problemów osobom wykwalifikowanym, a wydajność oraz efektywność z pewnością zachwyci każdego użytkownika obiektu. Wypróbuj też nasze anemostaty, nagrzewnice elektryczne, a także wentylatory.
Obróbka elementów metalowych
Toczenie metali

Maszyny przemysłowe wymagają użycia trwałych elementów konstrukcyjnych, które zapewnią niezakłóconą i niezawodną pracę. Oferowane przez naszą firmę toczenie metali umożliwia sprawną obróbkę stali specjalnej oraz narzędziowej, nierdzewnej i konstrukcyjnej. Zaawansowany i nowoczesny park maszynowy pozwala na pracę z rozmaitymi tulejami, osiami i pierścieniami.
Urządzenia interaktywne do szkół
Tablica multimedialna z projektorem

Współczesne szkoły oraz uczelnie powinny pomagać swoim wychowankom w doświadczaniu rozwoju technologii. Tablica multimedialna z projektorem może zastąpić tradycyjną, ponieważ oprócz funkcji informatycznych posiada możliwość pisania po jej powierzchni czy rysowania w kolorze. Oferujemy także roboty i monitory interaktywne.
Tworzywa sztuczne dla przemysłu
Poliuretan

Bezpieczny, energooszczędny, uniwersalny i wydajny - poliuretan to nowoczesny materiał pozwalający na wykorzystywanie w specjalistycznych branżach produkcyjnych, jak i przedmiotach codziennego użytku. Jest odporny na czynniki zewnętrzne, elastyczny, o wysokich parametrach sztywności - oferujemy Ci tworzywo sztuczne na miarę Twoich potrzeb.
Roboty do paletyzacji

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości maszyn pakujących, które doskonale zdadzą egzamin w różnego rodzaju przedsiębiorstwach. Polecamy między innymi niezawodne roboty do paletyzacji, urządzenia wydajne i bezawaryjne, które pozwalają na szybkie ustawienie i łatwe zabezpieczenie towarów.
Czyszczenie stali nierdzewnej
Pasywacja spoin

Nasza firma oferuje swoim klientom zestawy do profesjonalnego oczyszczania stali nierdzewnej. W zastosowanych urządzaniach wykorzystana została technologia czyszczenia, na którą składa się elektroliza oraz pasywacja spoin. Z metalu ściągana jest warstwa zgorzeliny tlenkowej, a następnie zabezpieczany jest on przed korozją.

Kategorie

Zapisz się do newslettera