Zaufane firmy

Sklep wentylacyjny
Wentylatory dachowe

Czy poszukujesz rozwiązań, które świetnie sprawdzą się w zakładzie produkcyjnym lub warsztacie i pozwolą na skuteczną wymianę powietrza oraz pozbycie się z atmosfery nadmiaru pyłu oraz ciepła? Jeśli tak, to vents24.pl zaprasza do skorzystania z możliwości, jaką dają wentylatory dachowe. Ich montaż nie sprawia większych problemów osobom wykwalifikowanym, a wydajność oraz efektywność z pewnością zachwyci każdego użytkownika obiektu. Wypróbuj też nasze anemostaty, nagrzewnice elektryczne, a także wentylatory.
Obróbka elementów metalowych
Toczenie metali

Maszyny przemysłowe wymagają użycia trwałych elementów konstrukcyjnych, które zapewnią niezakłóconą i niezawodną pracę. Oferowane przez naszą firmę toczenie metali umożliwia sprawną obróbkę stali specjalnej oraz narzędziowej, nierdzewnej i konstrukcyjnej. Zaawansowany i nowoczesny park maszynowy pozwala na pracę z rozmaitymi tulejami, osiami i pierścieniami.
Urządzenia interaktywne do szkół
Tablica multimedialna z projektorem

Współczesne szkoły oraz uczelnie powinny pomagać swoim wychowankom w doświadczaniu rozwoju technologii. Tablica multimedialna z projektorem może zastąpić tradycyjną, ponieważ oprócz funkcji informatycznych posiada możliwość pisania po jej powierzchni czy rysowania w kolorze. Oferujemy także roboty i monitory interaktywne.
Tworzywa sztuczne dla przemysłu
Poliuretan

Bezpieczny, energooszczędny, uniwersalny i wydajny - poliuretan to nowoczesny materiał pozwalający na wykorzystywanie w specjalistycznych branżach produkcyjnych, jak i przedmiotach codziennego użytku. Jest odporny na czynniki zewnętrzne, elastyczny, o wysokich parametrach sztywności - oferujemy Ci tworzywo sztuczne na miarę Twoich potrzeb.
Roboty do paletyzacji
Roboty do paletyzacji

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości maszyn pakujących, które doskonale zdadzą egzamin w różnego rodzaju przedsiębiorstwach. Polecamy między innymi niezawodne roboty do paletyzacji, urządzenia wydajne i bezawaryjne, które pozwalają na szybkie ustawienie i łatwe zabezpieczenie towarów.
Czyszczenie stali nierdzewnej
Pasywacja spoin

Nasza firma oferuje swoim klientom zestawy do profesjonalnego oczyszczania stali nierdzewnej. W zastosowanych urządzaniach wykorzystana została technologia czyszczenia, na którą składa się elektroliza oraz pasywacja spoin. Z metalu ściągana jest warstwa zgorzeliny tlenkowej, a następnie zabezpieczany jest on przed korozją.
styczniki mocy i inne artykuły elektryczne
internetowa hurtownia elektryczna

Specjalnością przedsiębiorstwa jest hurtowa dystrybucja różnego rodzaju artykułów elektrycznych oraz instalacyjnych. W ofercie naszego doskonale zaopatrzonego sklepu internetowego znajdziecie Państwo między innymi takie urządzenia, jak stycznik mocy. Pozwala on na sterowanie pracą silników, pomp, dźwigów, a także systemów klimatyzacji, wentylacji czy oświetlenia.
Oczyszczanie ścieków
Ścieki przemysłowe

Nasz firma od lat zaopatruje klientów w urządzenia i maszyny służące do odpowiedniej gospodarki odpadami. Przy oczyszczaniu wody niezbędne jest zadbanie o to, by ścieki przemysłowe były neutralizowane. Nasze produkty pozwolą na uzdatnienie wody i zachowanie odpowiednich warunków sanitarnych w obiekcie.
Siłowniki hydrauliczne
producent hydrauliki siłowej

Profesjonalny producent hydrauliki siłowej zaprasza do współpracy na najwyższym poziomie. Jeżeli zależy Ci na tym, aby nawiązać profesjonalną współpracę ze sprawdzonym i doświadczonym partnerem, jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Nasz sprzęt jest wyjątkowo skuteczny w działaniu, dzięki czemu każdy klient decydujący się na jego wybór może liczyć na to, że otrzyma urządzenie najwyższej jakości. Nawiąż współpracę z najlepszym producentem siłowników hydraulicznych na rynku - dołożymy wszelkich starań, by sprostać Twoim oczekiwaniom.
Urządzenia procesowe
kartoniarka pozioma

Już od lat dostarczamy naszym klientom innowacyjne i zaawansowane technologicznie urządzenia procesowe dla produkcji farmaceutycznej. Chętnie wykorzystywanym rozwiązaniem w tej branży jest między innymi kartoniarka pozioma, która gwarantuje szybkie przezbrojenia i precyzyjny transport opakowań. Chętnie udzielimy Państwu więcej informacji, zapraszamy do kontaktu!

Kategorie

Zapisz się do newslettera