Zaufane firmy

http://www.gwr.com.pl/
Rozwijaki

Uniwersalność to jeden z największych atutów tego rodzaju narzędzia peryferyjnego. Rozwijaki są odpowiedzialne nie tylko za odwijanie materiału roboczego z rolki, lecz także do zgarniania wszystkich pozostałości po nim na linii technologicznej. Zakup tego urządzenia znacznie zwiększy stopień automatyzacji Państwa zakładu, co z kolei przełoży się na lepsze usługi, produkty, a także tempo i wydajność pracy. W kompleksowej ofercie naszej firmy znajdą Państwo urządzenia o różnych rozmiarach, zapraszamy!
Montaż energooszczędnego ogrzewania
Pompa ciepła koszt

Jesteśmy firmą specjalizującą się w nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu budownictwa energooszczędnego. Polecana przez nas pompa ciepła może być zamontowana między innymi jako forma ogrzewania basenu lub do CWU. Koszt jej instalacji uzależniony jest między innymi od powierzchni domu oraz rodzaju urządzenia (na przykład powietrze-woda oraz gruntowa).
Cyrkulatory powietrza
Wentylatory

Jesteśmy internetowym sklepem oferującym produkty elektro-techniczne, między innymi latarki, mierniki oraz lampy warsztatowe. Polecamy również nasze wentylatory między innymi ścienne, kanałowe, dachowe oraz podłogowe. Znajdziesz u nas także klimatyzatory oraz przydatne akcesoria, na przykład regulatory obrotów.
Pomiar twardości

W naszej ofercie znaleźć można nowoczesne urządzenia diagnostyczne. Polecamy m.in. produkt, którego zadaniem jest pomiar twardości. Dzięki niemu można szybko ocenić stan badanej powierzchni. Więcej informacji znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej, do odwiedzenia której serdecznie zapraszamy.
Części do profesjonalnych siłowników
Produkcja przewodów hydraulicznych

Nasza produkcja przewodów hydraulicznych obejmuje średnice od 5 do 50 mm. Wykonujemy węże specjalistyczne, m.in. teflonowe, do benzyny i oleju, do myjek ciśnieniowych oraz przemysłowe. Różne warianty oplotu i dodatkowego wyposażenia pozwalają na zastosowanie naszych produktów w różnych warunkach, w tym w otoczeniu wysokich temperatur.
Urządzenia do czyszczenia podłóg
Szorowarki

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnego sprzętu do sprzątania różnych powierzchni, zachęcamy do skorzystania z oferty naszego internetowego sklepu ProEko. W naszym asortymencie znajdują się polerki i szorowarki do podłóg, które pozwalają na oczyszczenie dowolnej powierzchni. Wykorzystują najlepsze rozwiązania i są dostępne w korzystnej cenie.

Kategorie

Zapisz się do newslettera