Zaufane firmy

www.dbwp.pl
Radca prawny Katowice

Jeżeli potrzebny Ci zaufany radca prawny - Katowice to miasto, w którym go znajdziesz. To właśnie tutaj mieści się nasza kancelaria, do której zapraszamy osoby chcące skorzystać z oferty najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Doświadczenie, zaangażowanie, dbałość o zrealizowanie indywidualnych potrzeb klienta - wszystkie te cechy powodują, że zaufało nam już wiele osób. Dołącz do nich a przekonasz się, że najlepszy radca w stolicy pracuje właśnie u nas. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej propozycji.
Adwokat w sądzie
Prawnik

Szukasz prawnika w Krakowie? Zapraszamy do kontaktu z kancelarią Wolff & Sieniawski. Nasi radcowie prawni zajmują się sprawami z dziedziny prawa podatkowego, rodzinnego, administracyjnego, pracy, handlowego, gospodarczego, windykacją należności itp. Zgłoś się do nas, jeśli potrzebujesz porady lub pełnomocnictwa.
Kancelaria notarialna - Piaseczno - Warszawa
kancelaria Piaseczno

Notariusz powinien towarzyszyć podpisywaniu umowy zbycia nieruchomości gruntowych oraz zabudowanych. Mówimy tutaj m.in. o sprzedaży, zamianie, darowiźnie lub zniesieniu współwłasności. Oprócz tego w zakresie podejmowanych przez tego urzędnika czynności znajduje się również sporządzanie aktów poświadczeń dziedziczenia, protokołowanie walnych zgromadzeń spółek oraz opracowanie protestów weksli oraz czeków.
Usługi prawnicze
Adwokat sprawy karne Warszawa

Udzielanie porad nie jest wystarczającym rozwiązaniem dla osób zaangażowanych oraz uczestniczących w sprawach karnych. Dlatego też Adwokat z warszawskiej Kancelarii to dla Państwa wsparcie zarówno merytoryczne - wprowadzenie do przebiegu postępowania oraz jego wyjaśnienie, jak również praktyczne - najczęściej w postaci zastępstwa procesowego. W ramach takiej obsługi nasza Kancelaria uczestniczy na wszystkich etapach - zarówno przygotowawczym, sądowym, jak i egzekucyjnym. Przygotowujemy również niezbędną dokumentację.
Kancelaria Adwokacka
Doradztwo prawne

Człowiek, który nie jest biegły w przepisach może samodzielnie nie dać rady reprezentować interesów swoich, lub też swojego przedsiębiorstwa w procesie z dowolnej dziedziny kodeksowej. Kancelaria Adwokacka Jakub Montowski proponuje doradztwo prawne. Jest to oferta skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i też osób prowadzących działalność. Obejmuje między innymi udzielenia odpowiedzi na pytania dotyczące kwestii procesowych, zaopiniowanie dostarczonego przez klienta dokumentu, czy też stworzenie linii obrony.
Twierdza - profesjonalna ochrona osób i mienia
Agencja ochrony

Profesjonalna, doświadczona, działająca w branży od 2005 roku Agencja Ochrony "Twierdza" z łodzi zajmuje się zabezpieczaniem imprez masowych oraz obiektów mieszkalnych, przemysłowych, komercyjnych, biurowych czy naukowych. Uzupełnieniem naszych usług jest projektowanie oraz montaż zabezpieczeń technicznych, takich jak monitoring czy systemy kontroli dostępu.
Konsultacje notarialne
Kancelaria notarialna Łódź

Pomocy prawnej udzielamy wszystkim klientom, którzy jej potrzebują. Nasza łódzka kancelaria notarialna zajmuje się wykonywaniem czynności takich jak sporządzanie umów, aktów oraz poświadczeń, co więcej zajmujemy się również spisywaniem protokołów, sporządzaniem protestów weksli oraz czeków, a także świadczymy konsultacje prawne.
Konsultacje w sporach z wierzycielami
Przedawniony dług

Prowadzę własną Kancelarię Prawną w Warszawie. Jako adwokat świadczę usługi z zakresu windykacji należności. Nie tylko egzekwuję wierzytelności, udzielam również pomocy prawnej pożyczkobiorcom w sporze z wierzycielami o np. przedawniony dług. Aktywnie współpracuję ze specjalistami takimi jak radcy prawni oraz biegli.
Porady prawnika w Warszawie
Porady prawnika

W wielu sytuacjach związanych nie tylko z życiem przedsiębiorstw, ale również z codziennym życiem rodzinnym istnieje konieczność zaczerpnięcia porady prawnika. Takie usługi pozwalają ukierunkować działania w taki sposób, by zmierzały one do natychmiastowego rozstrzygnięcia. Radcowie oraz adwokaci z naszej kancelarii pozostają do Państwa dyspozycji.

Kategorie

Zapisz się do newslettera