Zaufane firmy

Adwokat sprawy karne Warszawa
Adwokat prawo karne Warszawa

Doświadczony, profesjonalny i zaangażowany w swoją pracę adwokat - Warszawa. Sprawy karne są trudne i wymagają ogromnego zaangażowania - jeżeli szukasz kompetentnej osoby, która podejmie się pomocy, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Indywidualne podejście do każdego klienta powoduje, że ten adwokat - specjalista od spraw karnych, jest najlepszy w Warszawie.
www.dbwp.pl
Radca prawny Katowice

Jeżeli potrzebny Ci zaufany radca prawny - Katowice to miasto, w którym go znajdziesz. To właśnie tutaj mieści się nasza kancelaria, do której zapraszamy osoby chcące skorzystać z oferty najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Doświadczenie, zaangażowanie, dbałość o zrealizowanie indywidualnych potrzeb klienta - wszystkie te cechy powodują, że zaufało nam już wiele osób. Dołącz do nich a przekonasz się, że najlepszy radca w stolicy pracuje właśnie u nas. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej propozycji.
Adwokat w sądzie
Prawnik

Szukasz prawnika w Krakowie? Zapraszamy do kontaktu z kancelarią Wolff & Sieniawski. Nasi radcowie prawni zajmują się sprawami z dziedziny prawa podatkowego, rodzinnego, administracyjnego, pracy, handlowego, gospodarczego, windykacją należności itp. Zgłoś się do nas, jeśli potrzebujesz porady lub pełnomocnictwa.
notariusze

Notariusz powinien towarzyszyć podpisywaniu umowy zbycia nieruchomości gruntowych oraz zabudowanych. Mówimy tutaj m.in. o sprzedaży, zamianie, darowiźnie lub zniesieniu współwłasności. Oprócz tego w zakresie podejmowanych przez tego urzędnika czynności znajduje się również sporządzanie aktów poświadczeń dziedziczenia, protokołowanie walnych zgromadzeń spółek oraz opracowanie protestów weksli oraz czeków.

Kategorie

Zapisz się do newslettera