Zaufane firmy

www.dbwp.pl
Radca prawny Katowice

Jeżeli potrzebny Ci zaufany radca prawny - Katowice to miasto, w którym go znajdziesz. To właśnie tutaj mieści się nasza kancelaria, do której zapraszamy osoby chcące skorzystać z oferty najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Doświadczenie, zaangażowanie, dbałość o zrealizowanie indywidualnych potrzeb klienta - wszystkie te cechy powodują, że zaufało nam już wiele osób. Dołącz do nich a przekonasz się, że najlepszy radca w stolicy pracuje właśnie u nas. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej propozycji.
Adwokat w sądzie
Prawnik

Przedstawiamy Państwu Wolff & Sieniawski: kancelarię prawną w Krakowie zajmującą się szerokim spektrum gałęzi prawnych, w tym gospodarczą, administracyjną, rodzinną, handlową, nieruchomościami, windykacją i odszkodowaniami itd. Przygotowujemy dokumenty dla sądów i innych organów administracji publicznej. Wydajemy opinie i zaświadczenia. Reprezentujemy naszych klientów przed sądem we wszystkich procesach oprócz karnych. Oferujemy w pełni profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Zapraszamy do kontaktu.
Usługi prawnicze
Adwokat sprawy karne Warszawa

Udzielanie porad nie jest wystarczającym rozwiązaniem dla osób zaangażowanych oraz uczestniczących w sprawach karnych. Dlatego też Adwokat z warszawskiej Kancelarii to dla Państwa wsparcie zarówno merytoryczne - wprowadzenie do przebiegu postępowania oraz jego wyjaśnienie, jak również praktyczne - najczęściej w postaci zastępstwa procesowego. W ramach takiej obsługi nasza Kancelaria uczestniczy na wszystkich etapach - zarówno przygotowawczym, sądowym, jak i egzekucyjnym. Przygotowujemy również niezbędną dokumentację.
Kancelaria Adwokacka
Doradztwo prawne

Człowiek, który nie jest biegły w przepisach może samodzielnie nie dać rady reprezentować interesów swoich, lub też swojego przedsiębiorstwa w procesie z dowolnej dziedziny kodeksowej. Kancelaria Adwokacka Jakub Montowski proponuje doradztwo prawne. Jest to oferta skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i też osób prowadzących działalność. Obejmuje między innymi udzielenia odpowiedzi na pytania dotyczące kwestii procesowych, zaopiniowanie dostarczonego przez klienta dokumentu, czy też stworzenie linii obrony.
Konsultacje w sporach z wierzycielami
Przedawniony dług

Prowadzę własną Kancelarię Prawną w Warszawie. Jako adwokat świadczę usługi z zakresu windykacji należności. Nie tylko egzekwuję wierzytelności, udzielam również pomocy prawnej pożyczkobiorcom w sporze z wierzycielami o np. przedawniony dług. Aktywnie współpracuję ze specjalistami takimi jak radcy prawni oraz biegli.
Radca prawny Bydgoszcz
Prawo gospodarcze

W ramach realizowanych przez nas usług znajdziecie liczne zagadnienia i obszary, w jakich specjalizują się nasi adwokaci. Jedną z takowych dziedzin jest prawo gospodarcze. Bydgoszcz ul. Poznańska 24/1 to adres, pod którym znajdziecie naszą siedzibę. Przygotujemy dla Was propozycję możliwych do podjęcia działań.
Sprawy z zakresu prawa ubezpieczeń
Odszkodowania Nowy Sącz

Świadczymy doradztwo oraz pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa ubezpieczeń. Podejmujemy się prowadzenia spraw o odszkodowania na terenie Nowego Sącza. Tytułem do uzyskania roszczenia pieniężnego w ramach udzielanej przez nas pomocy są wypadki komunikacyjne, błędy w sztuce lekarskiej oraz nienależyte wykonanie umowy cywilnoprawnej.
Prawnik Bydgoszcz

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z fachowej pomocy prawnej, jaką świadczy wykwalifikowany i doświadczony prawnik. Jako osoba o dużych kompetencjach i wiedzy nasz radca oferuje kompleksową pomoc w sprawach natury prawnej. Przyjmuję zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zakres usług obejmuje prawo: cywilne, karne, medyczne, ochrony danych osobowych i inne. Szczegóły oferty na stronie internetowej. Zapraszamy wszystkich do naszej kancelarii w Bydgoszczy.
Doradztwo dla służby zdrowia
darmowe porady prawne Białystok

Świadczymy pomoc osobom, które nie mogą sobie pozwolić na wynajęcie adwokata. Przyjmujemy klientów w specjalnym punkcie pomocy, gdzie przez kilka godzin tygodniowo odpowiadamy na pytania. W tym aspekcie wspieramy również pracowników służby zdrowia w związku z panującą epidemią. Na darmowe porady prawne można umawiać się w Białymstoku.
Adwokat Gdańsk
adwokat Gdańsk

Nasze usługi kierujemy zarówno do osób fizycznych, jak i też klientów, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Haber & Haber to kancelaria w Gdańsku, gdzie przyjmie Państwa adwokat specjalizujący się w prawie pracy. W naszej działalności zajmujemy się udzielaniem porad, a także sporządzaniem i opiniowaniem dokumentacji i reprezentacją procesową klientów. Zajmujemy się reprezentowaniem zarówno przedsiębiorców, jak i też osób zatrudnionych, które padły ofiarą mobbingu, dyskryminacji czy nieetycznego zachowania przełożonych. Doświadczony adwokat Gdańsk to najlepsze rozwiązanie na wszelkiego rodzaju prawne problemy każdego klienta.

Kategorie

Zapisz się do newslettera