Zaufane firmy

Adwokat Gdańsk
adwokat Gdańsk

Nasze usługi kierujemy zarówno do osób fizycznych, jak i też klientów, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Haber & Haber to kancelaria w Gdańsku, gdzie przyjmie Państwa adwokat specjalizujący się w prawie pracy. W naszej działalności zajmujemy się udzielaniem porad, a także sporządzaniem i opiniowaniem dokumentacji i reprezentacją procesową klientów. Zajmujemy się reprezentowaniem zarówno przedsiębiorców, jak i też osób zatrudnionych, które padły ofiarą mobbingu, dyskryminacji czy nieetycznego zachowania przełożonych. Doświadczony adwokat Gdańsk to najlepsze rozwiązanie na wszelkiego rodzaju prawne problemy każdego klienta.
Kancelaria prawna prawo spadkowe
Sprawy spadkowe

Niejednokrotnie sprawy spadkowe wymagają odpowiedniego przygotowania - w szczególności dotyczy to kwestii zgromadzenia i złożenia właściwej dokumentacji. Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Spławska zapewnia kompleksową obsługę. Udzielamy porad, przygotowujemy pełną dokumentacje procesową, opinie dotyczące dostarczonych do nas dokumentów oraz reprezentujemy Klientów na wszystkich etapach postępowania - także przed sądem. Na wizytę w biurze można umówić się telefonicznie bądź mailowo.
Pomoc prawna
Kancelaria adwokacka Słupsk

Interpretacja przepisów niekiedy odbywa się bez udziału prawników. W procesach wymagających reprezentacji przed sądem, wsparcie merytoryczne oraz w zakresie przygotowania dokumentów świadczy radca prawny lub kancelaria adwokacka. W naszym gabinecie w Słupsku udzielamy konsultacji dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.
Licytowanie nieruchomości we Wrocławiu
Licytacje nieruchomości Wrocław

W ramach działalności kancelarii komornik działającej we Wrocławiu prowadzone są postępowania egzekucyjne oraz licytacje nieruchomości i ruchomości osób zadłużonych niezdolnych do spłacenia swoich wierzytelności. Sporządza się również spisy inwentarzy oraz prowadzi się eksmisje. Zapraszamy do odwiedzenia strony.
Adwokat Blażej Żabiński
Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm to jedno z pól działalności naszej kancelarii. W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju usługi z zakresu różnych gałęzi prawa. Nasi doświadczeni i wysoko wykwalifikowani prawnicy oferują pomoc w zakresie prawa podatkowego, pracy, rolnego oraz odzyskiwania należności. Szczegółowy zakres działań znajduje się na naszej stronie internetowej.

Kategorie

Zapisz się do newslettera