Zaufane firmy

Ochrona mienia
Konwojowanie

Oferujemy transport gotówki, dokumentów firmowych, niebezpiecznych materiałów i innych cennych przedmiotów, które nie powinny trafić w niepowołane ręce. Konwojowanie zorganizowane przez naszą firmę odbywa się w stuprocentowo bezpiecznych warunkach, przy udziale umundurowanych i uzbrojonych jednostek oraz specjalnie wyposażonych pojazdów.
Adwokat Gdańsk
adwokat Gdańsk

Nasze usługi kierujemy zarówno do osób fizycznych, jak i też klientów, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Haber & Haber to kancelaria w Gdańsku, gdzie przyjmie Państwa adwokat specjalizujący się w prawie pracy. W naszej działalności zajmujemy się udzielaniem porad, a także sporządzaniem i opiniowaniem dokumentacji i reprezentacją procesową klientów. Zajmujemy się reprezentowaniem zarówno przedsiębiorców, jak i też osób zatrudnionych, które padły ofiarą mobbingu, dyskryminacji czy nieetycznego zachowania przełożonych. Doświadczony adwokat Gdańsk to najlepsze rozwiązanie na wszelkiego rodzaju prawne problemy każdego klienta.
Kancelaria prawna prawo spadkowe
Sprawy spadkowe

Niejednokrotnie sprawy spadkowe wymagają odpowiedniego przygotowania - w szczególności dotyczy to kwestii zgromadzenia i złożenia właściwej dokumentacji. Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Spławska zapewnia kompleksową obsługę. Udzielamy porad, przygotowujemy pełną dokumentacje procesową, opinie dotyczące dostarczonych do nas dokumentów oraz reprezentujemy Klientów na wszystkich etapach postępowania - także przed sądem. Na wizytę w biurze można umówić się telefonicznie bądź mailowo.
Pomoc prawna
Kancelaria adwokacka Słupsk

Interpretacja przepisów niekiedy odbywa się bez udziału prawników. W procesach wymagających reprezentacji przed sądem, wsparcie merytoryczne oraz w zakresie przygotowania dokumentów świadczy radca prawny lub kancelaria adwokacka. W naszym gabinecie w Słupsku udzielamy konsultacji dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.
upadłość konsumencka prawnik Warszawa
upadłość konsumencka prawnik Warszawa

Na stronie naszej kancelarii znajdziesz usługę dla osób, które nie mogą wywiązać się ze swoich zobowiązań finansowych. Dowiesz się również, czym jest upadłość konsumencka oraz kwestie prawne są z tym związane. Nasz prawnik obsługuje w Warszawie. Świadczymy usługi doradcze, analizujemy rodzaj niewypłacalności, proponujemy rozwiązanie. Reprezentujemy klientów przed wierzycielami oraz sądem, pomagamy także w przygotowaniu stosownych dokumentów. Podpowiadamy również, w jaki sposób wyjść z zadłużenia.

Kategorie

Zapisz się do newslettera