Zaufane firmy

Pomoc prawna
Kancelaria adwokacka Słupsk

Interpretacja przepisów niekiedy odbywa się bez udziału prawników. W procesach wymagających reprezentacji przed sądem, wsparcie merytoryczne oraz w zakresie przygotowania dokumentów świadczy radca prawny lub kancelaria adwokacka. W naszym gabinecie w Słupsku udzielamy konsultacji dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.
Licytowanie nieruchomości we Wrocławiu
Licytacje nieruchomości Wrocław

W ramach działalności kancelarii komornik działającej we Wrocławiu prowadzone są postępowania egzekucyjne oraz licytacje nieruchomości i ruchomości osób zadłużonych niezdolnych do spłacenia swoich wierzytelności. Sporządza się również spisy inwentarzy oraz prowadzi się eksmisje. Zapraszamy do odwiedzenia strony.
Adwokat Blażej Żabiński
Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm to jedno z pól działalności naszej kancelarii. W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju usługi z zakresu różnych gałęzi prawa. Nasi doświadczeni i wysoko wykwalifikowani prawnicy oferują pomoc w zakresie prawa podatkowego, pracy, rolnego oraz odzyskiwania należności. Szczegółowy zakres działań znajduje się na naszej stronie internetowej.

Kategorie

Zapisz się do newslettera