Zaufane firmy

Namioty Tipi
Namioty Tipi

Celem prowadzonej przez nas działalności jest sprawienie, aby każdy z naszych Klientów miał możliwość zaopatrzenia się w najlepsze akcesoria dla swojej pociechy - takie, które będą w pełni bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu, a przy tym nadzwyczaj piękne. W sklepie internetowym Twojadzidzia.pl zaopatrzycie się m. in. w namioty tipi dla dzieci. Tego typu zabawki pozwolą maluszkowi popuścić wodze fantazji i wykazać się wyjątkową kreatywnością, a jednocześnie w pełni rozbudzą jego ciekawość względem świata.
Zabawki dla dzieci
pacynki na palce

Przedstawiamy Państwu akcesoria, które pomogą zabić nudę i zapewnią Twojemu dziecku frajdę. Proponujemy pacynki na palce, przedstawiające zwierzęta. Dzięki nim, możesz razem z dzieckiem stworzyć teatrzyk z prawdziwego zdarzenia i zorganizować występ dla całej rodziny. Dodatkowo, pobudzą one kreatywność, podczas tworzenia historyjek.
Kurs online
Nauka języka niemieckiego

Marzysz o tym, by wyjechać do kraju zachodniego sąsiada? Nauka języka niemieckiego przyjdzie ci z łatwością, jeśli skorzystasz z usług naszej szkoły. Organizowany przez nas kurs w formie online z świetnie przygotowanymi lektorami oraz native speakerami to najlepszy sposób, by szybko zauważyć zadowalające efekty.
wyprawka niemowlęca
wyprawka dla noworodka

Jeżeli chcą Państwo wiedzieć jak powinna wyglądać wyprawka dla noworodka, warto odwiedzić naszą stronę internetową. Znaleźć tu można listę produktów, bez których wyprawka dla noworodka nie będzie kompletna i od razu je zamówić. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Przedszkole zgodne z metodą edukacyjną Marii Montessori
Przedszkole Montessori

Mondo Montessori to przedszkole w Gdyni, w którym dzieci traktowane są indywidualnie, z poszanowaniem ich upodobań i chęci rozwoju. Wychowujemy maluchy zgodnie ze znaną metodą opracowaną przez włoską lekarkę. Stanowi ona, że rodzic ani opiekun nie mogą ingerować w chęci poznawcze dziecka, ale mają zapewnić mu bezpieczną drogę do poznawania świata i nauki. Z czasem rodzic ma separować od siebie dziecko, aby stawało się coraz bardziej samodzielne. W naszej placówce maluchy zupełnie inaczej patrzą na świat.
Hurtownia zabawek
Misie przytulanki

Dbamy o najwyższą jakość swojego asortymentu. Pluszaki i misie przytulanki muszą być nie tylko piękne, ale muszą także być wyprodukowane z bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Nasza hurtownia zabawek oferuje Państwu wspaniałe zabawki, spełniające powyższe oczekiwania. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Bydgoszczy
Szkoła podstawowa Bydgoszcz

Szkoła Podstawowa Sokrates Bydgoszcz zaprasza Państwa do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami. Skupiamy się przede wszystkim na nauczaniu języka angielskiego, co na pewno przyniesie doskonałe rezultaty w przyszłości. Odrabianie lekcji w czasie zajęć, mało liczebne klasy – to tylko niektóre atuty naszej Szkoły Podstawowej w Bydgoszczy. Serdecznie zapraszamy.
Pomoc w trudnościach
Terapeuta dla dzieci i młodzieży Warszawa

Głównym profilem naszej działalności jest oferowanie wsparcia rodzicom i ich pociechom. Prowadzimy nasze zajęcia wspierające w Warszawie. Terapeuta dla dzieci i młodzieży pracujący w naszej firmie zajmuje się oferowaniem usług, które mają pomóc Państwa podopiecznym radzić sobie w trudnościach. Współpracują z nami logopedzi.
Meble dziecięce
Meble do pokoju dziecięcego

W naszym asortymencie znajdują się fantastyczne meble do pokoju dziecięcego. Są to elementy, które nie tylko pełnią rolę estetyczną, ale także sprawdzają się pod względem praktycznym! To solidne i odporne na uszkodzenia produkty, które będą służyć Twojemu dziecku długi czas. Przekonaj się sam. Zapraszamy.

Kategorie

Zapisz się do newslettera