Zaufane firmy

Szkoła języka angielskiego w Warszawie
Szkoła języka angielskiego Warszawa

Doskonałym rozwiązaniem dla każdego kto chce się nauczyć języka obcego jest szkoła języka angielskiego. Warszawa sama podpowiada, że angielski jest językiem obligatoryjnym, jeśli chcemy zarabiać dobre pieniądze i łatwo znaleźć zatrudnienie. Dlatego doskonałym rozwiązaniem jest szkoła języka angielskiego. Warszawa poleca!
Rozwijające zajęcia w Jagodowym Przedszkolu
Prywatne przedszkole Wrocław

Właśnie w Jagodowym czekają na twoje dziecko atrakcje, a jednocześnie nauka wielu nowych rzeczy prowadzona w sposób przystępny dla maluchów. To prywatne przedszkole z Wrocławia gwarantuje zajęcia z zakresu rysowania, tańca, śpiewu, a także rozwijanie logicznego myślenia u maluchów w różnym wieku. Zapraszamy!
Oferta zajęć psychologicznych - Poradnia DyNaMo
Poradnia psychologiczno-pedagogiczna Gdańsk

Nasza placówka terapeutyczna prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne dla najmłodszych. Poradnia psychologiczno-pedagogiczna DyNaMo w Gdańsku organizuje między innymi spotkania na których maluchy poznają techniki efektywnego uczenia się oraz trening umiejętności społecznych. Współpracujemy także z logopedą, który przeprowadza ćwiczenia, mające na celu zapobieżenie występowaniu wad wymowy. Oferujemy również warsztaty dla kadry pedagogicznej, na których nauczyciele mogą dowiedzieć się jak bajki i metafory wpływają na rozwiązywanie problemów uczniów a także jak wpływają wady wymowy na naukę pisania i czytania.

Kategorie

Zapisz się do newslettera