Zaufane firmy

Organizacja eventów

Oferowane przez nas nagłośnienie imprez oraz oświetlenie to bardzo ważne elementy, które wpływają na jakość każdego wydarzenia scenicznego, czy jest to koncert, czy przedstawienie, czy gala we Wrocławiu lub innym mieście. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalny sprzęt, który pozwoli na organizację najlepszych eventów scenicznych. Zapraszamy!
Usługi drukarni offsetowej
naklejki z własnym nadrukiem

W zakresie usług tej drukarni offsetowej znajdują się reklamowe naklejki z własnym nadrukiem, a także pudełka klasyczne oraz z okienkiem z dowolną grafiką. Oferowane produkty znajdują swoje zastosowanie podczas promocji marki. Zamówione towary można zafoliować lub zalakierować dla lepszego efektu wizualnego.
Fotografia w Krakowie
Fotograf Kraków

Jeśli szukają Państwo sposobu na jak najlepsze zapewnienie sobie niezwykłych wspomnień dzięki niepowtarzalnym pamiątkom, to z pewnością najlepsze rozwiązanie może podsunąć profesjonalny fotograf. Katarzyna Hanus zapewnia niezwykłą pomoc i wyjątkowe zrozumienie Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług na terenie Krakowa.
Wyroby poligraficzne
Druki akcydensowe

Mają powszechne zastosowanie w księgowości, szkołach, kadrach, a nawet w branży budowlanej. Coraz częściej przedsiębiorstwa tworzą elektroniczną dokumentację przenosząc ją na serwery internetowe. Pomimo tego druki akcydensowe cieszą się wciąż niesłabnącą popularnością, gdyż stanowią gotowy do uzupełniania przez nauczycieli lub księgowych szablon. Na ogół mają one formę jednego arkusza, lecz występują również w formie gotowych bloczków i zeszytów. Zapraszamy do odwiedzenia siedziby Skala Art. Kreślarskie i Biurowe.
Zdjęcia w ekstremalnych warunkach
fotografia ekstremalna

Realizuję sesje zdjęciowe na weselach, eventach firmowych, wydarzeniach sportowych, imprezach okolicznościowych oraz wycieczkach. Moją specjalizacją i pasją jest także fotografia ekstremalna. Uwieczniam podwodny świat roślin i zwierząt. Interesuję się ekosystemami morskimi, nurkowaniem oraz nauką o oceanach.

Kategorie

Zapisz się do newslettera