Zaufane firmy

Uzupełnienie zamiast protezy
Implanty zębów Warszawa

Najwyższą jakość użytkowania spośród wszystkich protez dają implanty zębów. W Warszawie wykonasz je m.in. w gabinecie S.TOM. Oferujemy wszczepy tytanowe nowej generacji, dzięki którym skorzystacie z komfortu przeżuwania pokarmów, uśmiechu i codziennej higieny. Takiej protezy nie zdejmujesz! Jest ona zrośnięta z kością i zachowuje się jak własny ząb. Wszczep przypada w miejsce korzenia utraconego zęba. Pełnoceramiczna korona niczym nie różni się od zębów sąsiednich. Na wszczepie można osadzać również mosty.
Jak się leczyć po raku?
Rehabilitacja po mastektomii

Skuteczną i sprawdzoną rehabilitację po mastektomii oferuje Centrum Medyczne Karpacz. Podejmij leczenie w pięknym otoczeniu gór Karkonoszy, w nowoczesnym ośrodku medycznym. Nasi lekarze i fizjoterapeuci to najlepsi specjaliści. Rekonwalescencja po amputacji piersi polega na przywróceniu ruchomości oraz siły mięśniowej w ramieniu po operowanej stronie ciała. Przecięcie mięśni i ścięgien oraz usunięcie tkanek często powoduje, że kobieta nie może w pełni korzystać ze sprawności ręki. Dlatego musi zacząć ją ćwiczyć.
Pomoc w problemach medycznych.
WZW

Jednym z ważniejszych organów w naszym ciele, których uszkodzenie powoduje niesamowite zniszczenia (przez wzgląd na wielorakie funkcje organu) jest wątroba. Rak wątroby to piąty pod względem występowania nowotwór, na który chorujemy w dzisiejszych czasach. Innym groźnym schorzeniem jest WZW typu C, czyli wirusowe zapalenie wątroby. Jest to nie tylko problem jednostkowy, ale też przez wzgląd na dużą częstotliwość zachorowalności, zagrożenie dla zdrowia publicznego. Niezbędne jest odpowiednie leczenie.
Lexmedica - choroby nowotoworowe mężczyzn
Rak prostaty metody leczenia

Dziedziczność oraz podeszły wiek - to dwa czynniki ryzyka zachorowania na nowotwór gruczołu krokowego. Jest on o tyle niebezpieczny, gdyż rozwija się bardzo powoli - nie niepokojąc pacjenta przez długi czas. Dlatego niezbędnym jest regularne badanie u urologa. Wcześnie rozpoznany rak prostaty pozwala na zastosowanie metody leczenia polegającej na operacyjnym usunięciu guza. Inne sposoby walki z tym niebezpiecznym schorzeniem zostały opublikowane na stronie internetowej gabinetu Lexmedica z Wrocławia.
Pomoc w walce z płaskostopiem - akcesoria medyczne
Poduszka ortopedyczno korekcyjna

Proponujemy akcesoria medyczne przeznaczone dla osób z wadami postawy czy problemami lub schorzeniami stóp. Na stronie Zdrowotny Sklep znajdziesz wkładki na płaskostopie poprzeczne i podłużne, przeznaczone do butów z odkrytymi lub zasłoniętymi palcami. Wykonane zostały one z wytrzymałego tworzywa, dzięki któremu stopa ma odpowiednie podparcie i nie poci się. Szczególnie polecamy wersje z wbudowaną pelotą w kształcie litery T, która zapewnia odpowiednie, solidne wsparcie dla całego łuku śródstopia.
Niechciana ciąża - Amil
Niechciana ciąża

Dla każdej kobiety nawet niechciana ciąża to szczególny czas, podczas którego powinna ona czuć się bezpiecznie i komfortowo. Nasze produkty powstały z myślą o tym, aby ułatwić kobitom oswojenie się z tym stanem i zapewnienie sobie maksymalnego bezpieczeństwa. Jesteśmy pewni, że dzięki naszym preparatom ciąża będzie przebiegała poprawnie, a Ty będziesz czuła się świetnie w tym stanie. Jeżeli chcesz wiedzieć, jak bogatą ofertę produktów przygotowaliśmy dla Ciebie, wejdź na naszą stronę internetową. Znajdziesz tam wiele produktów i ciekawych, przydatnych informacji.
Badanie przewodu pokarmowego w FCMed
Gastroskopia Białystok

Dolegliwości ze strony żołądka, brak apetytu, zgagi, nudności - to powody, które powinny skłonić nas do dokładnej diagnostyki przewodu pokarmowego. Gastroskopia w Białymstoku dostępna jest w przychodni niepublicznej FCMed. Rejestracja telefonicznie lub osobiście, kontakt dostępny na stronie internetowej. Badanie polega na wprowadzeniu do przełyku i dalej do żołądka specjalnego przyrządu z mikrokamerą. Przy jego pomocy lekarz może obejrzeć stan żołądka i jego ścian, a także pobrać próbki do badań histopatologicznych.
Centrum Bemowo - terapia urazów i schorzeń
Rehabilitacja

Jest to dziedzina medycyny, która zajmuje się leczeniem kontuzji stawowych, mięśniowych, a także tych, które obejmują swoim działaniem układ nerwowy. Rehabilitacja w warszawskim Centrum Bemowo, to zróżnicowane metody terapii, które dostosowujemy indywidualnie do jednostki chorobowej każdego pacjenta.
Centrum rehabilitacyjne
Fizykoterapia Szczecin

Współczesne możliwości pomocy w zakresie poprawy sprawności ruchowej nie ograniczają się tylko do ćwiczeń i pracy manualnej masażysty. Wykorzystuje się w tym celu również takie bodźce jak ultradźwięki, fale magnetyczne, światło i prąd elektryczny. Takie pobudzenie organizmu - zwane fizykoterapią - może być traktowane jako uzupełnienie konwencjonalnych metod. Centrum Rehabilitacji FinMed w Szczecinie i w Stargardzie jest miejscem, gdzie realizuje się szereg działań w tym zakresie. Ponadto pacjenci mają dostęp do konsultacji u specjalistów.
Gabinet stomatologiczny
dentysta Tychy

Strona internetowa gabinetu stomatologicznego w Tychach. Na miejscu dentysta wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Ponadto można zapisać się na wizyty w ramach profilaktyki, podczas których higienistki zajmą się czyszczeniem uzębienia oraz likwidacją osadu.

Kategorie

Zapisz się do newslettera