Zaufane firmy

Uzupełnienie zamiast protezy
Implanty zębów Warszawa

Najwyższą jakość użytkowania spośród wszystkich protez dają implanty zębów. W Warszawie wykonasz je m.in. w gabinecie S.TOM. Oferujemy wszczepy tytanowe nowej generacji, dzięki którym skorzystacie z komfortu przeżuwania pokarmów, uśmiechu i codziennej higieny. Takiej protezy nie zdejmujesz! Jest ona zrośnięta z kością i zachowuje się jak własny ząb. Wszczep przypada w miejsce korzenia utraconego zęba. Pełnoceramiczna korona niczym nie różni się od zębów sąsiednich. Na wszczepie można osadzać również mosty.
Jak się leczyć po raku?
Rehabilitacja po mastektomii

Skuteczną i sprawdzoną rehabilitację po mastektomii oferuje Centrum Medyczne Karpacz. Podejmij leczenie w pięknym otoczeniu gór Karkonoszy, w nowoczesnym ośrodku medycznym. Nasi lekarze i fizjoterapeuci to najlepsi specjaliści. Rekonwalescencja po amputacji piersi polega na przywróceniu ruchomości oraz siły mięśniowej w ramieniu po operowanej stronie ciała. Przecięcie mięśni i ścięgien oraz usunięcie tkanek często powoduje, że kobieta nie może w pełni korzystać ze sprawności ręki. Dlatego musi zacząć ją ćwiczyć.
Niechciana ciąża - Amil
Niechciana ciąża

Dla każdej kobiety nawet niechciana ciąża to szczególny czas, podczas którego powinna ona czuć się bezpiecznie i komfortowo. Nasze produkty powstały z myślą o tym, aby ułatwić kobitom oswojenie się z tym stanem i zapewnienie sobie maksymalnego bezpieczeństwa. Jesteśmy pewni, że dzięki naszym preparatom ciąża będzie przebiegała poprawnie, a Ty będziesz czuła się świetnie w tym stanie. Jeżeli chcesz wiedzieć, jak bogatą ofertę produktów przygotowaliśmy dla Ciebie, wejdź na naszą stronę internetową. Znajdziesz tam wiele produktów i ciekawych, przydatnych informacji.
Gabinet stomatologiczny
dentysta Tychy

Strona internetowa gabinetu stomatologicznego w Tychach. Na miejscu dentysta wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Ponadto można zapisać się na wizyty w ramach profilaktyki, podczas których higienistki zajmą się czyszczeniem uzębienia oraz likwidacją osadu.
Spotkania z psychoanalitykiem
Psychoanalityk Poznań

Dręczą Cię pytania "kim jestem?", "na czym polega sens istnienia"? Szukasz autorytetu, który pomoże Ci zrozumieć otaczający nas świat? Te i inne zagadnienia na konsultacjach porusza psychoanalityk. W trakcie cyklu spotkań w Poznaniu poznasz siebie oraz dowiesz się jak odnaleźć się w coraz szybciej zmieniającym się świecie.
Dentysta dla dzieci

Dobry dentysta w Katowicach pracuje właśnie w naszym centrum! Nasza wyjątkowa placówka zajmująca się stomatologią dziecięcą stworzona została przez najlepszych lekarzy - którzy wiedzą w jaki sposób zachęcić Państwa do powrotu do naszego centrum. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.
Sklep stomatologiczny

W jednoznacznie wyjątkowym wyborze towaru sklep stomatologiczny DenMax wyszukacie doskonałej klasy akcesoria - materiały stomatologiczne, wypełnienia, akcesoria dentystyczne, autoklawy. Nie czekajcie żeby samodzielnie ujrzeć taką zasobna ofertę na materiały stomatologiczne – przyjmujemy zainteresowanych pod adresem http://www.denmax.pl/ Motywujemy do współpracy z organizacją, która zapewnia unikatowe produkty jak również usługi.
Meble dla szpitali i ośrodków medycznych
Łóżka rehabilitacyjne

Jeśli szukają Państwo funkcjonalnych elementów umeblowania szpitali, czy ośrodków medycznych, koniecznie powinniście zapoznać się z ofertą firmy Gold-Med. Jest to sprawdzony dystrybutor mebli na sale chorych, do pokoi personelu, czy dla osób prywatnych mających np. problemy ortopedyczne. Wśród proponowanych sprzętów dostępne są m.in. elektryczne łóżka rehabilitacyjne, które posiadają szereg udogodnień dla pacjenta takie jak cztery sterowane segmenty stelaża, czy uchwyt pomagający podnieść się. Wszystkie proponowane modele są zgodne z dyrektywą UE 93/42/EEC.
Akademia Medycyny
Medycyna praktyczna konferencje

Nasza Akademia zajmuje się organizacją m.in. warsztatów terapeutycznych dla lekarzy reumatologów oraz specjalistów z innych dziedzin. Medycyna praktyczna obejmuje organizowane przez nas konferencje i szkolenia, które są doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi informacjami dotyczącymi chorób narządu ruchu czy cywilizacyjnych.
Klinika stomatologiczna

Zachęcamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie liczne usługi, jakie świadczy dla swoich pacjentów nasza Klinika Stomatologiczna Dentaurus. Gdańsk stanowi miasto, gdzie zlokalizowane zostało nasze centrum, gdzie nasi doświadczeni specjaliści przygotują dla swoich pacjentów najlepsze metody, za pomocą których uzyskacie naturalny i zdrowy uśmiech. Skorzystać możecie także z oferty na protezy, jaką wykonamy dla naszych pacjentów tak, by najbardziej precyzyjnie odzwierciedlała naturalne zęby.

Kategorie

Zapisz się do newslettera