Zaufane firmy

Uzupełnienie zamiast protezy
Implanty zębów Warszawa

Najwyższą jakość użytkowania spośród wszystkich protez dają implanty zębów. W Warszawie wykonasz je m.in. w gabinecie S.TOM. Oferujemy wszczepy tytanowe nowej generacji, dzięki którym skorzystacie z komfortu przeżuwania pokarmów, uśmiechu i codziennej higieny. Takiej protezy nie zdejmujesz! Jest ona zrośnięta z kością i zachowuje się jak własny ząb. Wszczep przypada w miejsce korzenia utraconego zęba. Pełnoceramiczna korona niczym nie różni się od zębów sąsiednich. Na wszczepie można osadzać również mosty.
Jak się leczyć po raku?
Rehabilitacja po mastektomii

Skuteczną i sprawdzoną rehabilitację po mastektomii oferuje Centrum Medyczne Karpacz. Podejmij leczenie w pięknym otoczeniu gór Karkonoszy, w nowoczesnym ośrodku medycznym. Nasi lekarze i fizjoterapeuci to najlepsi specjaliści. Rekonwalescencja po amputacji piersi polega na przywróceniu ruchomości oraz siły mięśniowej w ramieniu po operowanej stronie ciała. Przecięcie mięśni i ścięgien oraz usunięcie tkanek często powoduje, że kobieta nie może w pełni korzystać ze sprawności ręki. Dlatego musi zacząć ją ćwiczyć.
Niechciana ciąża - Amil
Niechciana ciąża

Dla każdej kobiety nawet niechciana ciąża to szczególny czas, podczas którego powinna ona czuć się bezpiecznie i komfortowo. Nasze produkty powstały z myślą o tym, aby ułatwić kobitom oswojenie się z tym stanem i zapewnienie sobie maksymalnego bezpieczeństwa. Jesteśmy pewni, że dzięki naszym preparatom ciąża będzie przebiegała poprawnie, a Ty będziesz czuła się świetnie w tym stanie. Jeżeli chcesz wiedzieć, jak bogatą ofertę produktów przygotowaliśmy dla Ciebie, wejdź na naszą stronę internetową. Znajdziesz tam wiele produktów i ciekawych, przydatnych informacji.
Badanie przewodu pokarmowego w FCMed
Gastroskopia Białystok

Dolegliwości ze strony żołądka, brak apetytu, zgagi, nudności - to powody, które powinny skłonić nas do dokładnej diagnostyki przewodu pokarmowego. Gastroskopia w Białymstoku dostępna jest w przychodni niepublicznej FCMed. Rejestracja telefonicznie lub osobiście, kontakt dostępny na stronie internetowej. Badanie polega na wprowadzeniu do przełyku i dalej do żołądka specjalnego przyrządu z mikrokamerą. Przy jego pomocy lekarz może obejrzeć stan żołądka i jego ścian, a także pobrać próbki do badań histopatologicznych.
Centrum Bemowo - terapia urazów i schorzeń
Rehabilitacja

Jest to dziedzina medycyny, która zajmuje się leczeniem kontuzji stawowych, mięśniowych, a także tych, które obejmują swoim działaniem układ nerwowy. Rehabilitacja w warszawskim Centrum Bemowo, to zróżnicowane metody terapii, które dostosowujemy indywidualnie do jednostki chorobowej każdego pacjenta.
Centrum rehabilitacyjne
Fizykoterapia Szczecin

Współczesne możliwości pomocy w zakresie poprawy sprawności ruchowej nie ograniczają się tylko do ćwiczeń i pracy manualnej masażysty. Wykorzystuje się w tym celu również takie bodźce jak ultradźwięki, fale magnetyczne, światło i prąd elektryczny. Takie pobudzenie organizmu - zwane fizykoterapią - może być traktowane jako uzupełnienie konwencjonalnych metod. Centrum Rehabilitacji FinMed w Szczecinie i w Stargardzie jest miejscem, gdzie realizuje się szereg działań w tym zakresie. Ponadto pacjenci mają dostęp do konsultacji u specjalistów.
Gabinet stomatologiczny
dentysta Tychy

Strona internetowa gabinetu stomatologicznego w Tychach. Na miejscu dentysta wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Ponadto można zapisać się na wizyty w ramach profilaktyki, podczas których higienistki zajmą się czyszczeniem uzębienia oraz likwidacją osadu.
Aparat ortodontyczny stały

Coraz częściej stosowane w leczeniu zębów aparaty ortodontyczne stałe pozwalają osiągnąć niezwykłe rezultaty. Jeżeli poszukują Państwo pomocy specjalisty w Gdańsku - zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie. Jest to doskonała okazja do polepszenia wyglądu swojego uśmiechu, sprawienia, by prezentował się zdrowo i pięknie. Najlepsi dentyści zadbają o to, by Państwa uśmiech nie tylko prezentował się zdrowo, ale także pięknie a Państwa linia uzębienia będzie przebiegała prawidłowo poprawiając estetykę twarzy.
Spotkania z psychoanalitykiem
Psychoanalityk Poznań

Dręczą Cię pytania "kim jestem?", "na czym polega sens istnienia"? Szukasz autorytetu, który pomoże Ci zrozumieć otaczający nas świat? Te i inne zagadnienia na konsultacjach porusza psychoanalityk. W trakcie cyklu spotkań w Poznaniu poznasz siebie oraz dowiesz się jak odnaleźć się w coraz szybciej zmieniającym się świecie.

Kategorie

Zapisz się do newslettera