Zaufane firmy

Pomoc psychologa
Psycholog

Jeśli czujesz się rozdrażniony, bez powodu się złościsz, masz napady lęku to znak, ze powinien Ci pomóc psycholog. Bydgoszcz to miasto, w którym działa Terapeutica Ośrodek Terapeutyczno-Szkoleniowy. Pracują tu doświadczeni psycholodzy, którzy zatroszczą się o Ciebie i pomogą Ci wrócić do równowagi psychicznej. W przyjaznej atmosferze możesz dowiedzieć się co Tobie dolega i jak się uspokoić. Tylko u nas zajmie się Tobą najlepszy psycholog w Bydgoszczy. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Rehabilitacja niemowląt Warszawa
Rehabilitacja niemowląt

Różnego rodzaju jednostki chorobowe, jak mózgowe porażenie dziecięce, czy też nieprawidłowości w rozwoju psycho-ruchowym dziecka, wymagają zdiagnozowania i terapii. Rehabilitacja niemowląt to jedna z usług świadczona przez warszawskie Centrum Rehabilitacji Best Care. Nasze działania mają nakierowanie maluszka na ścieżkę prawidłowego rozwoju.
Apteka Studencka
Aminokwasy w tabletkach

Jeżeli trenujesz dla uzyskania wymarzonej, kulturystycznej sylwetki, zdecyduj się na preparaty, które znacząco przyspieszą efekty bądź wspomogą Twój organizm. Aminokwasy to substancje, z których składają się białka. Są niezbędne dla zwiększania masy mięśniowej. Aby pozyskać je z jedzenia białek, organizm musi przetrawiać i spalać. Stosując czystą postać preparatu BCAA, skracasz proces wchłaniania go przez organizm. Polecamy wszystkim, którzy marzą o przepięknych muskułach, silnych i okazałych.
Profesjonalny sprzęt ratownictwa medycznego
Sprzęt ratownictwa medycznego

Nasza firma działa w Polsce już od długiego czasu i zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów medycznych. W ramach prowadzonych działań oferujemy produkt, taki jak torba PSP R1 z wyposażeniem. Zawiera ona akcesoria, takie jak rurki ustno-gardłowe, jednorazowe maski krtaniowe oraz filtr bakteryjny do worka samorozprężalnego. Profesjonalny sprzęt ratownictwa medycznego dostępny tylko u nas!
Maty ochronne na materac
Wodoodporne ochraniacze na materac

Dostarczamy rozwiązań idealnych nie tylko w mieszkaniach i domach klientów indywidualnych, ale też w pensjonatach, hostelach i hotelach. Nasze wodoodporne ochraniacze na materace wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Nie przepuszczają wilgoci, a ją pochłaniają. Są antyalergiczne i zapobiegają odparzeniom. Odporne na przebarwienia i łatwe w spieraniu trudnych plam (zalecamy pranie w 95 stopniach). Wykonane z grubych, trwałych materiałów, niosą satysfakcję na wiele lat (gwarancja przy pierwszych dwóch latach od zakupu).

Kategorie

Zapisz się do newslettera