Zaufane firmy

Rehabilitacja niemowląt Warszawa
Rehabilitacja niemowląt

Różnego rodzaju jednostki chorobowe, jak mózgowe porażenie dziecięce, czy też nieprawidłowości w rozwoju psycho-ruchowym dziecka, wymagają zdiagnozowania i terapii. Rehabilitacja niemowląt to jedna z usług świadczona przez warszawskie Centrum Rehabilitacji Best Care. Nasze działania mają nakierowanie maluszka na ścieżkę prawidłowego rozwoju.
Apteka Studencka
Aminokwasy w tabletkach

Jeżeli trenujesz dla uzyskania wymarzonej, kulturystycznej sylwetki, zdecyduj się na preparaty, które znacząco przyspieszą efekty bądź wspomogą Twój organizm. Aminokwasy to substancje, z których składają się białka. Są niezbędne dla zwiększania masy mięśniowej. Aby pozyskać je z jedzenia białek, organizm musi przetrawiać i spalać. Stosując czystą postać preparatu BCAA, skracasz proces wchłaniania go przez organizm. Polecamy wszystkim, którzy marzą o przepięknych muskułach, silnych i okazałych.
Profesjonalny sprzęt ratownictwa medycznego
Sprzęt ratownictwa medycznego

Nasza firma działa w Polsce już od długiego czasu i zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów medycznych. W ramach prowadzonych działań oferujemy produkt, taki jak torba PSP R1 z wyposażeniem. Zawiera ona akcesoria, takie jak rurki ustno-gardłowe, jednorazowe maski krtaniowe oraz filtr bakteryjny do worka samorozprężalnego. Profesjonalny sprzęt ratownictwa medycznego dostępny tylko u nas!
Terapia leczenia uzależnień warszawa
Terapia uzależnień warszawa

Podczas walki z nałogami wspieramy nie tylko osoby mające ten problem - pracujemy z partnerami, dziećmi i całymi rodzinami. Terapia uzależnień polega przede wszystkim na rozmowie z psychoterapeutami i nauce pod jego okiem zdrowego trybu życia. W naszym ośrodku pod Warszawą staramy się motywować chorego do podjęcia starań i wspomóc osoby współuzależnione.
Nasze obuwie - wygoda i styl
Damskie obuwie dla seniorów

Zapraszamy do poznania naszej gamy produktów dedykowanych komfortowi i zdrowiu starszych osób. Nasze damskie obuwie dla seniorów zostało stworzone z myślą o osobach, które cenią nie tylko styl, ale również komfort i bezpieczeństwo. Znakomita jakość użytych materiałów, przemyślany design oraz staranność wykonania zapewnią najwyższy standard użytkowania. Bez względu na to, czy szukasz butów na codzienne spacery czy eleganckie półbuty na specjalne okazje, nasza oferta z pewnością spełni Twoje oczekiwania.
Uzyskanie e-recepty przez konsultację online
recepta online

Na konsultacji online pacjent najpierw umawia wizytę z lekarzem za pośrednictwem platformy medycznej lub aplikacji. Podczas wirtualnego spotkania, lekarz ocenia stan zdrowia pacjenta, zadając pytania i analizując dostępne informacje medyczne. Jeśli lekarz stwierdzi potrzebę przepisania leku, wystawiana jest recepta online, która jest elektronicznie przesyłana do pacjenta, często za pośrednictwem SMS-a lub e-maila. Pacjent może następnie wykorzystać ją w dowolnej aptece, podając czterocyfrowy kod.
Telekonsultacja w Global Teleclinic & Assistance
Global Teleclinic & Assistance

Nasza klinika umożliwia konsultację z lekarzem online. Na wizytę zdalną można umówić się do różnych specjalistów, w tym do alergologa, diabetyka, neurologa, ginekologa czy psychiatry. Ponadto Global Teleclinic & Assistance wydaje e-recepty, e-zwolnienia lekarskie, a także udziela porad pielęgniarskich.

Kategorie

Zapisz się do newslettera