Zaufane firmy

Dobry terapeuta uzależnień od alkoholu, narkotyków - SOT Stare Juchy
dobry terapeuta uzależnień

Uzależnienie od narkotyków potrafi zrujnować życie, jednak jest szansa na wyjście z nałogu - skierowanie uzależnionego do specjalnego ośrodka, gdzie rozpoczyna się terapia. Pod koniec leczenia uzależnienia od narkotyków dobry terapeuta uzależnień określa, czy dana osoba jest już w pełni sił, czy potrzebna jest jej jeszcze dalsze leczenie, by całkowicie zwalczyć uzależnienie. Potem człowiek kierowany jest do odpowiednich urzędów i proponuje się mu pracę. Serdecznie zapraszamy na leczenie do naszego ośrodka.
Pomoc dla starszych, chorych i samotnych
Prywatny dom opieki

Do naszego ośrodka zapraszamy osoby chore, starsze, niepełnosprawne oraz samotne. Prowadzimy prywatny dom opieki i pomocy społecznej w Kochanowie. Zapewniamy profesjonalne zadbanie o zakwaterowane u nas osoby - stały nadzór lekarski, terapie zajęciowe, organizację czasu wolnego i dodatkowe aktywności.
Podręczne akcesoria religijne
Różaniec na rękę męski

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów religijnych dla Panów. Przygotowaliśmy różaniec na rękę męski, który charakteryzuje się połączeniem funkcjonalności z aspektami wizualnymi. Można się z nim bardzo łatwo przemieszczać i bez problemu mieści się nawet w niewielkich kieszeniach odzieży wierzchniej.
Prasa katolicka
Czasopisma katolickie

W Polsce prasa chrześcijańska jest mocno rozwinięta. Dostępne są różne czasopisma katolickie, zarówno w formie wirtualnej, jak i papierowej. jednym z nich jest Pielgrzym, czyli dwutygodnik, który podejmuje przede wszystkim tematy religijne, realizując misję ewangelizacyjną. W magazynie można także znaleźć informacje o bieżących wydarzeniach z całego świata, architekturze lokalnej lub wydarzeniach kulturalnych.

Kategorie

Zapisz się do newslettera