Zaufane firmy

Bemet - zabudowy sanochodowe
Warsztat mobilny

Jesteś profesjonalnym warsztatem samochodowym? Oferujesz wszelkie usługi związane z mechaniką, diagnostyką pojazdów, czy wymianą różnego rodzaju części? Jesteśmy przekonani, że rozszerzenie Twojej działalności o warsztat mobilny uatrakcyjni ofertę Twojej firmy. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
EURO MED - komfortowy przewóz pacjentów
Transport chorych

Jeżeli ktoś z Państwa bliskich wymaga hospitalizacji to przewóz tej osoby do szpitala, prywatnej kliniki czy innego miejsca wymaga stworzenia mu odpowiednich warunków, tak aby mógł poczuć się komfortowo. Transport chorych wykonywany przez firmę EURO MED odbywa się przy wykorzystaniu nowocześnie wyposażonych ambulansów.
HALMA - staranne przeglądy aut i motocykli
Przeglądy rejestracyjne Wrocław

Zdajemy sobie sprawę, że pewne formalności, z którymi trzeba uporać się w życiu, nie wzbudzają specjalnego entuzjazmu. Jedną z nich są przeglądy rejestracyjne samochodu, które jednak w określonym czasie wykonać trzeba, jeśli chcemy mieć możliwość dalszego jego użytkowania i nie stwarzać przy tym niepotrzebnego zagrożenia na drodze. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów HALMA we Wrocławiu zaprasza więc Państwa, byście to właśnie nam powierzyli swój pojazd (dowolne auto bądź motocykl), a my zajmiemy się resztą.
Sprzedaż motocyklów - sklep Jednoślady zaprasza
Motocykl Hyosung

Specjalnością firmy Jednoślady jest sprzedaż nowoczesnych, niezawodnych pojazdów, takich jak motocykl Hyosung. Proponujemy kilka modeli typu cruiser oraz ścigaczy, o różnorodnych parametrach technicznych. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo i pomoc w doborze sprzętu i wyposażenia optymalnie spełniających Państwa potrzeby.
Wyposażenie myjni

Firma AutoBłysk24 stała się w ostatnich latach prawdziwym synonimem wysokiej jakości oraz... czystości. każda myjnia bezdotykowa od tego producenta to najwyższa jakość wykonania, dzięki której będziecie Państwo mieli możliwość spełniania oczekiwań najbardziej wymagających Klientów. To połączenie najlepszych materiałów oraz najbardziej innowacyjnych technologii, co gwarantuje nie tylko trwałość i funkcjonalność rozwiązań, ale również łatwość ich obsługi, ekonomiczność oraz wysoką estetykę.
http://boltex.com.pl/
Łańcuchy rolkowe

Kluczową rolę we wszystkich układach przenoszenia napędu pełnią łańcuchy rolkowe. W ofercie firmy BOLTEX znajdą Państwo rozwiązania zróżnicowane zarówno pod kątem wymiarów, jak i też ilością zębów. Wszystkie nasze półfabrykaty są wyposażone w piastę oraz otwór wstępny, który zwiększa ich funkcjonalność.
Wypożyczenie walca
Wynajem walca

Jeśli mają Państwo do wykonania takie prace jak budowa drogi, zagęszczanie podłoża lub roboty ziemne, to z pewnością jednym z najlepszych rozwiązań jest wynajem walca. Są to stabilne, ciężkie maszyny, które skutecznie spełnią swoje zadanie. Oferujemy również koparki, ładowarki, poza tym dostarczamy części i serwisujemy.
Sani-Trans-Med - przewóz osób chorych
Transport sanitarny

Klimatyzowane pojazdy, z ogrzewaniem podłogowym, pełnym zestawem ambulatoryjnym oraz całą aparatura niezbędna do podtrzymywania dobrego stanu zdrowia pacjenta - to tylko niektóre atuty firmy Sani-Trans-Med. Oferujemy transport sanitarny na terenie całego kraju, dla osób chorych lub też pacjentów wymagających hospitalizacji. Przewozimy również pacjentów na badania do ośrodków medycznych, a także odwozimy ich do domu po zakończonych procedurach medycznych w szpitalu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych usług.
http://www.launch.pl/
Urządzenie do geometrii kół

Profesjonalne urządzenie do geometrii kół, które znajduje się w ofercie sklepu Launch to sprzęty idealnie dostosowane do potrzeb naszych klientów. Jest to urządzenie niezbędne w każdym profesjonalnym warsztacie samochodowym. Zapewniamy ich niezawodność i najwyższą jakość. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Usługi Volvia
Samochód zastępczy

Twój samochód został mocno uszkodzony z wyniku kolizji, która nie była na dodatek Twoją winą? Co więcej, pojazd ten był Twoim narzędziem pracy i niezbędny Ci jest dobry samochód zastępczy z OC sprawcy? Nie wahaj się ani chwili dłużej, tylko zajrzyj na stronę internetową firmy Volvia, która zaproponuje ci najkorzystniejsze rozwiązanie w tej trudnej sytuacji. To właśnie oni, w ramach OC całego zdarzenia, wynajmą Ci pojazd spełniający wszystkie Twoje wymagania pod względem technicznym. Nie będziesz się musiał martwić żadnymi formalnościami.

Kategorie

Zapisz się do newslettera