Zaufane firmy

Poliuretanowa doskonałość motoryzacyjna
Tuleje poliuretanowe

Nie musisz obawiać się nawet największego nacisku. Tuleje poliuretanowe są w stanie wytrzymać nie tylko ogromny ciężar, ale również intensywną eksploatację. W naszej ofercie znajdziesz więc modele doskonale dopasowane do charakteru pracy samochodów ciężarowych. Skorzystaj z tego asortymentu i jego wyjątkowych cen.
Podnośniki do warsztatów naprawczych
Podnośnik samochodowy

Poszukujesz wysokiej jakości podnośnika samochodowego, który doskonale sprawdzi się w każdym warsztacie? Nasza oferta skierowana jest właśnie do Cienie. Znajdziesz u nas sprzęt sprawny, funkcjonalny, łatwy w obsłudze i niezwykle wytrzymały. Polecamy modele kolanowe, przestawne, podpodłogowe, a także 2- i 4-kolumnowe.
Bemet - zabudowy sanochodowe
Warsztat mobilny

Jesteś profesjonalnym warsztatem samochodowym? Oferujesz wszelkie usługi związane z mechaniką, diagnostyką pojazdów, czy wymianą różnego rodzaju części? Jesteśmy przekonani, że rozszerzenie Twojej działalności o warsztat mobilny uatrakcyjni ofertę Twojej firmy. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
EURO MED - komfortowy przewóz pacjentów
Transport chorych

Jeżeli ktoś z Państwa bliskich wymaga hospitalizacji to przewóz tej osoby do szpitala, prywatnej kliniki czy innego miejsca wymaga stworzenia mu odpowiednich warunków, tak aby mógł poczuć się komfortowo. Transport chorych wykonywany przez firmę EURO MED odbywa się przy wykorzystaniu nowocześnie wyposażonych ambulansów.
Urządzenia do wyważania
Wyważarki do kół

Postaw już dziś na najwyższą jakość, solidne konstrukcje oraz praktyczność w zastosowaniu dostępnych w naszym asortymencie wyważarek do kół! To połączenie funkcjonalnych modułów, precyzyjnie ustalających równoważność samochodu. Aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych usług, wystarczy skontaktować się bezpośrednio z nami!
Wynajem profesjonalnych lawet
Laweta Wrocław

Każda dostępna w naszej wypożyczalni laweta to wysoka jakość oraz stabilność, dzięki której przewiezienie samochodu albo innego pojazdu nie będzie jakimkolwiek problemem. Polecamy również autolawety, na których kierowanie nie trzeba mieć specjalnego pozwolenia, a także usługi kierowcy. Nasze usługi świadczymy zarówno Klientom prywatnym, jak i przedsiębiorcom, a wśród naszych specjalizacji znajduje się również holowanie pojazdów. Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów spełniamy największe oczekiwania Klientów.
HALMA - staranne przeglądy aut i motocykli
Przeglądy rejestracyjne Wrocław

Zdajemy sobie sprawę, że pewne formalności, z którymi trzeba uporać się w życiu, nie wzbudzają specjalnego entuzjazmu. Jedną z nich są przeglądy rejestracyjne samochodu, które jednak w określonym czasie wykonać trzeba, jeśli chcemy mieć możliwość dalszego jego użytkowania i nie stwarzać przy tym niepotrzebnego zagrożenia na drodze. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów HALMA we Wrocławiu zaprasza więc Państwa, byście to właśnie nam powierzyli swój pojazd (dowolne auto bądź motocykl), a my zajmiemy się resztą.
Sprzedaż motocyklów - sklep Jednoślady zaprasza
Motocykl Hyosung

Specjalnością firmy Jednoślady jest sprzedaż nowoczesnych, niezawodnych pojazdów, takich jak motocykl Hyosung. Proponujemy kilka modeli typu cruiser oraz ścigaczy, o różnorodnych parametrach technicznych. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo i pomoc w doborze sprzętu i wyposażenia optymalnie spełniających Państwa potrzeby.
Akcesoria do myjni

Firma AutoBłysk24 stała się w ostatnich latach prawdziwym synonimem wysokiej jakości oraz... czystości. każda myjnia bezdotykowa od tego producenta to najwyższa jakość wykonania, dzięki której będziecie Państwo mieli możliwość spełniania oczekiwań najbardziej wymagających Klientów. To połączenie najlepszych materiałów oraz najbardziej innowacyjnych technologii, co gwarantuje nie tylko trwałość i funkcjonalność rozwiązań, ale również łatwość ich obsługi, ekonomiczność oraz wysoką estetykę.
BOLTEX - elementy napędowe
Koła łańcuchowe

Kluczową rolę we wszystkich układach przenoszenia napędu pełnią koła łańcuchowe. W ofercie firmy BOLTEX znajdą Państwo rozwiązania zróżnicowane zarówno pod kątem wymiarów, jak i też ilością zębów. Wszystkie nasze półfabrykaty są wyposażone w piastę oraz otwór wstępny, który zwiększa ich funkcjonalność.

Kategorie

Zapisz się do newslettera