Zaufane firmy

Akcesoria do samochodu
Akcesoria do samochodu

Dla wszystkich miłośników motoryzacji, którzy lubią spędzać dnie przy ulepszaniu czy też naprawach aut przygotowaliśmy nasz asortyment. Nasze akcesoria samochodowe to między innymi światła obrysowe. Dzięki nim będziecie mogli zobaczyć stan drogi, jej przejezdność, etc. Polecamy również inne elementy motoryzacyjne.
Serwis urządzeń do mocowania ładunku
Naprawa hydrauliki siłowej

Mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu serwisowania pomp, zawodów, silników i innych. Pracujemy szybko i z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń - naprawa hydrauliki siłowej nie ma przed nami żadnych tajemnic. Zajmujemy się nawet bardzo zaniedbanym sprzętem, jesteśmy w stanie doprowadzić do stanu używalności nawet wyjątkowo uszkodzone maszyny budowlane.
Czyszczenie filtrów
klinika dpf Warszawa

Jeśli zauważyłeś, że w ostatnim czasie Twój samochód zużywa więcej paliwa lub niepokoi Cię świecąca się kontrolka engine, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Nasza klinika DPF znajdująca się w Warszawie świadczy usługi, w ramach których przeprowadzimy diagnostykę, regenerację i czyszczenie filtrów.
Naprawa ciężarówek
Naprawa ciężarówek Poznań

Jesteśmy firmą, która wykonuje gruntowne i drobne remontem i naprawą ciężarówek w Poznaniu. KPW Serwis to grupa specjalistów, którzy sprostają każdemu, nawet najbardziej skomplikowanemu zadaniu. Zajmujemy się naprawą tylnego mostu, silnika, układu hamulcowego i wielu innych elementów. Zajmujemy się też transportem i spedycją.
Bezpieczny tansport na lotnisko w Berlinie
Transport na lotnisko Berlin

Korzystamy z najlepszych i najnowocześniejszych pojazdów, którymi organizujemy profesjonalny transport osób. Zamów transport na lotnisko i ciesz się możliwością szybkiego oraz komfortowego dotarcia w każde miejsce - świadczymy usługi przede wszystkim w okolicach Gorzów Wielkopolskim, jednak dzięki elastycznym i wykwalifikowanym kierowcom, jesteśmy w stanie wykonywać zadania dla Państwa także w innych miejscach. Przyjedziemy szybko i we wskazane miejsce, dając maksymalne poczucie bezpieczeństwa.
Wypożyczalnia samochodów dlugoterminowo
Wynajem długoterminowy samochodów Warszawa

Nie masz własnego auta, a planujesz wybrać się w podróż i potrzebujesz środka transportu? Zachęcamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni położonej w pobliżu warszawskiego Okęcia. Oferujemy wynajem długoterminowy samochodów zarówno osobowych, jak i sportowych, terenowych, a także busów. Znajdziesz u nas również limuzyny i auta przeznaczone do nagrania filmu, spotu czy też teledysku ślubnego. Przed realizacją usługi zostaje spisana umowa. Wypożyczony pojazd może być prowadzony wyłącznie przez osobę wskazaną w umowie.
Skup aut
Skup samochodów

Zapraszamy wszystkich kierowców, którzy chcieliby z zyskiem pozbyć się swojego starego samochodu. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług, a co najważniejsze byli przekonani o tym, że dzięki nam mogli uzyskać najlepszą i najbardziej komfortową ofertę. Skup-auta.com dba o bardzo dobre ceny proponowane dla kierowców, jak również wszelkie udogodnienia, w tym zapewnianie transportu i asysta przy procesie wymiany. Zachęcamy do współpracy.
Lakiernictwo samochodowe
Lakiernik samochodowy

Karoseria Twojego nowego samochodu uległa zniszczeniu lub zarysowaniu? Nie martw się - w Danta czeka na Ciebie doświadczony lakiernik, który szybko przywróci pojazdom ich dawny blask. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać szereg czynności naprawczych. Zajmujemy się przywracaniem oryginalnej struktury i świeżego wyglądu karoserii.

Kategorie

Zapisz się do newslettera