Zaufane firmy

Urządzenie do badania gruntu
Sonda dynamiczna

Dokładne zbadanie podłoża jest podstawą rozpoczęcia wielu robót drogowych i budowlanych. Sonda dynamiczna, którą znajdą Państwo w naszej ofercie umożliwia wykonywanie pomiarów czterema różnymi metodami. W celu zwiększenia komfortu jego użytkowania, możliwe jest zamontowanie urządzenia na przyczepce lub wózku kołowym.
serwis wag

Tenso-wag to przedsiębiorstwo oferujące wagi przemysłowe, kolejowe, magazynowe, samochodowe i wiele innych. Oferta firmy obejmuje również serwis wag. Gwarantujemy Państwu trwałe i niezawodne wyroby najwyższej jakości. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje. Zapraszamy!
Akcesoria samochodowe
Części Land Rover Warszawa

Zależy nam na komforcie naszych klientów podczas jazdy, dlatego poza przeglądami i naprawami samochodów oferujemy również ich doposażenie. W naszej ofercie mamy dobrej jakości części do pojazdów marki Land Rover. Ponadto w naszym warszawskim salonie klientom oferujemy również akcesoria, takie jak breloczki oraz kubki, z logo tej marki.
Usługi transportowe oferta

W życiu każdej osoby, czy też firmy następuje okres, kiedy należy przenieść się do większej lub mniejszej lokalizacji. Wtedy oczywiście niezbędna jest przeprowadzka. Warszawa radzi sobie z tym problemem jednak całkiem nieźle dzięki naszym lokalnym specjalistom w tej dziedzinie. Bez trudu znajdą Państwo w naszej ofercie usługi transportowe, takie jak przeprowadzki firm, przeprowadzki osób prywatnych i mieszkań, przewóz transport mebli, które nie tylko przewiozą ale też dosłownie są w stanie przeprowadzić całe biuro czy mieszkanie.
Paleciaki
Wózki paletowe

Bardzo przydatnymi urządzeniami podczas transportowania towarów o dużej wadze są wózki paletowe. Są one stosowane podczas rozładunku czy załadunku produktów przede wszystkim w magazynie oraz zakładach produkcyjnych, nawet w trudnych warunkach,pomagając skompletować zamówienie osiągając oszczędności czasowe.
Bezpieczne i szybkie sprowadzanie samochodów
Samochody sprowadzane z Niemiec

Kontakt z nami, przejrzenie oferty, sprawdzenie pojazdu, rejestracja i załatwienie formalności - wystarczą te proste kroki by cieszyć się nowoczesnym autem. Samochody sprowadzane z Niemiec są świetną okazją dla osób szukających wysokiej jakości pojazdów różnych klas. Korzystamy jedynie ze znanych i zaufanych ofert właścicieli.
Przewozy pasażerskie
Autokary do wynajęcia Poznań

Nasza oferta adresowana jest zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Jeśli chcesz zorganizować większy przewóz osób, nasze autokary do wynajęcia stanowią rozwiązanie dla Ciebie. Nasza firma posiada swoją siedzibę na terenie Poznania, ale usługi oferujemy na terenie całego kraju, jak i Europy. Jeśli szukasz punktualnego przewoźnika, skontaktuj się z nami.
Przewóz osób
Taxi Wrocław

Oferta naszej firmy powstała dla każdej osoby, która chce łatwo dostać się z punktu A do punktu B. Oferujemy usługi taxi wszystkim mieszkańcom Wrocławia, zapewniając bezpieczną i sprawną podróż. Jednocześnie dbamy o zachowanie stałych, niskich cen, ściśle nadzorowanych przez dedykowany system rozliczeń.

Kategorie

Zapisz się do newslettera