Zaufane firmy

Wypożyczenie walca
Wynajem walca

Jeśli mają Państwo do wykonania takie prace jak budowa drogi, zagęszczanie podłoża lub roboty ziemne, to z pewnością jednym z najlepszych rozwiązań jest wynajem walca. Są to stabilne, ciężkie maszyny, które skutecznie spełnią swoje zadanie. Oferujemy również koparki, ładowarki, poza tym dostarczamy części i serwisujemy.
Sani-Trans-Med - przewóz osób chorych
Transport sanitarny

Klimatyzowane pojazdy, z ogrzewaniem podłogowym, pełnym zestawem ambulatoryjnym oraz całą aparatura niezbędna do podtrzymywania dobrego stanu zdrowia pacjenta - to tylko niektóre atuty firmy Sani-Trans-Med. Oferujemy transport sanitarny na terenie całego kraju, dla osób chorych lub też pacjentów wymagających hospitalizacji. Przewozimy również pacjentów na badania do ośrodków medycznych, a także odwozimy ich do domu po zakończonych procedurach medycznych w szpitalu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych usług.
http://www.launch.pl/
Urządzenie do geometrii kół

Profesjonalne urządzenie do geometrii kół, które znajduje się w ofercie sklepu Launch to sprzęty idealnie dostosowane do potrzeb naszych klientów. Jest to urządzenie niezbędne w każdym profesjonalnym warsztacie samochodowym. Zapewniamy ich niezawodność i najwyższą jakość. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Usługi Volvia
Samochód zastępczy

Twój samochód został mocno uszkodzony z wyniku kolizji, która nie była na dodatek Twoją winą? Co więcej, pojazd ten był Twoim narzędziem pracy i niezbędny Ci jest dobry samochód zastępczy z OC sprawcy? Nie wahaj się ani chwili dłużej, tylko zajrzyj na stronę internetową firmy Volvia, która zaproponuje ci najkorzystniejsze rozwiązanie w tej trudnej sytuacji. To właśnie oni, w ramach OC całego zdarzenia, wynajmą Ci pojazd spełniający wszystkie Twoje wymagania pod względem technicznym. Nie będziesz się musiał martwić żadnymi formalnościami.

Kategorie

Zapisz się do newslettera