Zaufane firmy

Szeroka oferta wynajmu aut
wypożyczalnia samochodów

Proponujemy pojazdy renomowanych marek. Dostępne są popularne, sprawdzone modele zarówno z silnikami Diesla, jak i benzynowymi oraz z instalacją LPG. Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje tylko w pełni sprawne, zadbane maszyny. Cena różni się w zależności od długości okresu wynajmu, który może trwać jeden dzień lub nawet 24 miesiące.
Bagażniki dachowe
Boxy dachowe

Przewożenie materiałów wielkogabarytowych w środku auta jest ryzykowne i niewygodne. Dlatego też proponujemy państwu rozwiązania, które pozwolą zabezpieczyć sprzęt sportowy oraz inne bagaże w trakcie wielogodzinnej podróży. W naszym asortymencie znalazły się nowoczesne boxy dachowe. Ich opływowy kształt pozwala scalić się z konstrukcją auta i nie stanowi dodatkowego oporu dla powietrza (co jest bardzo ważne w trakcie jazdy). Sposób ich montażu jest bardzo prosty i nie wymaga specjalnych zabiegów instalacyjnych.
Bezpieczny transport towarów
Pasy transportowe Warszawa

Nasza firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji zabezpieczeń wykorzystywanych w przewozie towarów. wśród oferowanych przez nas produktów są między innymi pasy transportowe, siatki zabezpieczające, łańcuchy i linki holownicze. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Warszawie w celu uzyskania porady w doborze odpowiedniego produktu.
Wyposażenie dla mechaników
Wulkanizacja Łódź

Oferujemy doskonałej jakości produkty dla mechaników pracujących w warsztatach samochodowych i zajmujących się wulkanizacją oraz naprawianiem karoserii w Łodzi. Na asortyment sklepu Lewor składają się najlepsze akcesoria, urządzenia i narzędzia o największej wytrzymałości, a także funkcjonalności. Zapraszamy do zakupów.
Usługi transportowe
Przeprowadzki Trójmiasto

Przeprowadzamytrojmiasto to firma transportowa świadcząca usługi załadunku, przewozu i rozładunku wszelkich mebli i sprzętów podczas przeprowadzek mieszkaniowych, biurowych oraz magazynowych na terenie Trójmiasta. Oferujemy niskie ceny i wysoką jakość usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Komfortowe jednostki pływające nad Soliną
Jacht Bieszczady

Dla fanów żeglarstwa, ale także uprawiania sportów wodnych czy świętowania urodzin, rocznic, a także innych okazji można wynająć nasz jacht w Bieszczadach, na którym czeka wiele udogodnień. Nasze jednostki pływające dostępne są nad Soliną od maja do września, a można na nich skorzystać z kranu z wodą pitną czy lodówki.
Zabezpieczenie rolek
Okładzina na rolki

Transport niektórych produktów może być bardzo niebezpieczny i prowadzić do zniszczenia jeśli nie zastosujemy odpowiedniej ochrony. Nasze okładziny na rolki wykonujemy z termokurczliwego materiału, dzięki czemu można go w łatwy sposób nałożyć na różnego rodzaju produkty. Ponadto są odporne na wysokie temperatury oraz ścieranie mechaniczne.

Kategorie

Zapisz się do newslettera