Zaufane firmy

Zabezpieczenie rolek
Okładzina na rolki

Transport niektórych produktów może być bardzo niebezpieczny i prowadzić do zniszczenia jeśli nie zastosujemy odpowiedniej ochrony. Nasze okładziny na rolki wykonujemy z termokurczliwego materiału, dzięki czemu można go w łatwy sposób nałożyć na różnego rodzaju produkty. Ponadto są odporne na wysokie temperatury oraz ścieranie mechaniczne.
Przyciemnianie okien w autach
Oklejanie szyb samochodowych Warszawa

Firma oferuje przyciemnianie okien w autach, aby latem chronić pasażerów przed upałem, zimą natomiast zapobiegać utracie ciepła. Oklejanie szyb samochodowych można przeprowadzić w salonie w Warszawie. Należy pamiętać, że okna przednie muszą zachować 75% przepuszczalności światła, a przednie boczne 70%.
Punkty ładowania samochodów elektrycznych w Poznaniu
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Poznań

Oferujemy rozwiązania dedykowane użytkownikom nowoczesnych technologii motoryzacyjnych, które dbają o środowisko naturalne. Nasze stacje ładowania samochodów elektrycznych są przeznaczone do użytku prywatnego lub ogólnodostępnego np. jako lokata kapitału, dzięki czemu zyskasz dodatkowe źródło dochodu!
Dodatki do samochodu
Akcesoria samochodowe

Nasz sklep internetowy sprzedaje dodatki motoryzacyjne różnych producentów i dostosowane do wielu modeli pojazdów dostępnych na rynku. Akcesoria samochodowe nie tylko zwiększają komfort jazdy, ale także poprawiają ogólną funkcjonalność auta. Tego typu gadżet może być także świetnym pomysłem na prezent.
Kursy doszkalające dla przedsiębiorstw i kandydatów do pracy
Kurs na wózki widłowe Warszawa

Na rynku rozwoju zawodowego działamy od wielu lat, umożliwiając nabywanie dodatkowych kwalifikacji pracownikom wielu gałęzi gospodarki. Podstawą naszej oferty są szkolenia prowadzenia ciężkich maszyn budowlanych oraz zwieńczony uprawnieniami UDT kurs na wózki widłowe. Warszawa to lokalizacja, w której cyklicznie organizujemy bloki edukacyjne, współpracując zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami.
Zestawy naprawcze do samochodu
Samochodowe zestawy naprawcze

Każdy posiadacz czterokołowego pojazdu zna bardzo popularne powiedzenie, że auto to "skarbonka". Trafność tego stwierdzenia objawia się w dużej awaryjności, zwłaszcza niektórych modeli osobówek. Samochodowe zestawy naprawcze umożliwią Ci pozbycie się usterek wynikających m.in. z pękniętej uszczelki czy uszkodzonych wiązek.
Hamownia 4x4 Warszawa
Hamownia 4x4 blisko Warszawy

Hamownia 4x4 blisko Warszawy oferuje profesjonalne usługi strojenia silnika w pojazdach osobowych, ciężarowych i dostawczych. Dzięki nam bezpiecznie zwiększysz moc swojego samochodu i zadbasz o prawidłowe spalanie paliwa. W naszej ofercie znajduje się również serwis DPF i ustawienie geometrii jak i diagnostyka komputerowa.
Wynajem samochodów
Auta zastępcze z OC sprawcy

Specjalnością naszej firmy jest bardzo szeroki wachlarz usług oraz atrakcyjne ceny wynajmu nowoczesnych pojazdów osobowych. Wypożyczalnia aut, do której zapraszamy, zaopatruje Klientów na krótki i długi czas w doskonałej jakości auta, będące w stanie działać bezawaryjnie i pokonywać najdalsze oraz najbardziej skomplikowane trasy. Prezentujemy wynajem samochodów oraz duży wybór doskonałych pojazdów, jak również oferujemy przewóz osób, auta zastępcze z OC sprawcy oraz możliwość zaopatrzenia się u nas w dodatkowe akcesoria.
Pozbądź się zalegających palet
skup palet

Nie wiesz co zrobić z drewnianymi platformami do transportu? Niezależnie od ich rozmiarów lub stopnia uszkodzenia skupujemy palety jednorazowe. Oferujemy odbiór ich z siedziby Twojej firmy, sklepu albo posesji. Przyjmujemy je także w naszym magazynie, zajmując się recyklingiem zniszczonych konstrukcji i budowaniem nowych.
magazyny Katowice
wynajem magazynów

Chcesz wynająć magazyn w Warszawie? Nic łatwiejszego! Nasza firma udostępni powierzchnię do przechowywania, składowania oraz konsygnacji towarów zarówno wspólnotowych, jak i niewspólnotowych. Zapewniamy sporządzenie profesjonalnej dokumentacji, fachowe doradztwo oraz pomoc z zorganizowaniu zaplecza technicznego.

Kategorie

Zapisz się do newslettera