Zaufane firmy

Punkty ładowania samochodów elektrycznych w Poznaniu
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Poznań

Oferujemy rozwiązania dedykowane użytkownikom nowoczesnych technologii motoryzacyjnych, które dbają o środowisko naturalne. Nasze stacje ładowania samochodów elektrycznych są przeznaczone do użytku prywatnego lub ogólnodostępnego np. jako lokata kapitału, dzięki czemu zyskasz dodatkowe źródło dochodu!
Dodatki do samochodu
Akcesoria samochodowe

Nasz sklep internetowy sprzedaje dodatki motoryzacyjne różnych producentów i dostosowane do wielu modeli pojazdów dostępnych na rynku. Akcesoria samochodowe nie tylko zwiększają komfort jazdy, ale także poprawiają ogólną funkcjonalność auta. Tego typu gadżet może być także świetnym pomysłem na prezent.
Kursy doszkalające dla przedsiębiorstw i kandydatów do pracy
Kurs na wózki widłowe Warszawa

Na rynku rozwoju zawodowego działamy od wielu lat, umożliwiając nabywanie dodatkowych kwalifikacji pracownikom wielu gałęzi gospodarki. Podstawą naszej oferty są szkolenia prowadzenia ciężkich maszyn budowlanych oraz zwieńczony uprawnieniami UDT kurs na wózki widłowe. Warszawa to lokalizacja, w której cyklicznie organizujemy bloki edukacyjne, współpracując zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami.
Hamownia 4x4 Warszawa
Hamownia 4x4 blisko Warszawy

Hamownia 4x4 blisko Warszawy oferuje profesjonalne usługi strojenia silnika w pojazdach osobowych, ciężarowych i dostawczych. Dzięki nam bezpiecznie zwiększysz moc swojego samochodu i zadbasz o prawidłowe spalanie paliwa. W naszej ofercie znajduje się również serwis DPF i ustawienie geometrii jak i diagnostyka komputerowa.
Pozbądź się zalegających palet
skup palet

Nie wiesz co zrobić z drewnianymi platformami do transportu? Niezależnie od ich rozmiarów lub stopnia uszkodzenia skupujemy palety jednorazowe. Oferujemy odbiór ich z siedziby Twojej firmy, sklepu albo posesji. Przyjmujemy je także w naszym magazynie, zajmując się recyklingiem zniszczonych konstrukcji i budowaniem nowych.
Czyszczenie filtrów
klinika dpf Warszawa

Jeśli zauważyłeś, że w ostatnim czasie Twój samochód zużywa więcej paliwa lub niepokoi Cię świecąca się kontrolka engine, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Nasza klinika DPF znajdująca się w Warszawie świadczy usługi, w ramach których przeprowadzimy diagnostykę, regenerację i czyszczenie filtrów.
Naprawa ciężarówek
Naprawa ciężarówek Poznań

Jesteśmy firmą, która wykonuje gruntowne i drobne remontem i naprawą ciężarówek w Poznaniu. KPW Serwis to grupa specjalistów, którzy sprostają każdemu, nawet najbardziej skomplikowanemu zadaniu. Zajmujemy się naprawą tylnego mostu, silnika, układu hamulcowego i wielu innych elementów. Zajmujemy się też transportem i spedycją.
Wypożyczalnia samochodów dlugoterminowo
Wynajem długoterminowy samochodów Warszawa

Nie masz własnego auta, a planujesz wybrać się w podróż i potrzebujesz środka transportu? Zachęcamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni położonej w pobliżu warszawskiego Okęcia. Oferujemy wynajem długoterminowy samochodów zarówno osobowych, jak i sportowych, terenowych, a także busów. Znajdziesz u nas również limuzyny i auta przeznaczone do nagrania filmu, spotu czy też teledysku ślubnego. Przed realizacją usługi zostaje spisana umowa. Wypożyczony pojazd może być prowadzony wyłącznie przez osobę wskazaną w umowie.
Skup aut
Skup samochodów

Zapraszamy wszystkich kierowców, którzy chcieliby z zyskiem pozbyć się swojego starego samochodu. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z naszych usług, a co najważniejsze byli przekonani o tym, że dzięki nam mogli uzyskać najlepszą i najbardziej komfortową ofertę. Skup-auta.com dba o bardzo dobre ceny proponowane dla kierowców, jak również wszelkie udogodnienia, w tym zapewnianie transportu i asysta przy procesie wymiany. Zachęcamy do współpracy.
Opakowania do przemysłu
Kartony klapowe producent

Opakowania do przemysłu to nieodłączny element procesów produkcyjnych i dystrybucyjnych. Wśród nich szczególną rolę odgrywają kartony klapowe, które są szeroko stosowane w logistyce. Odpowiednio wytrzymałe i łatwe do składania zapewniają bezpieczny transport oraz magazynowanie różnych produktów, a także ułatwiają ich przechowywanie na półkach. Dlatego producenci coraz częściej decydują się na zamawianie opakowań od specjalistów ze znacznie większym doświadczeniem i wiedzą w tej dziedzinie. Warto zwrócić uwagę na producentów kartonów klapowych, którzy oferują wytrzymałe i estetyczne opakowania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.  

Kategorie

Zapisz się do newslettera