Zaufane firmy

Punkty ładowania samochodów elektrycznych w Poznaniu
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Poznań

Oferujemy rozwiązania dedykowane użytkownikom nowoczesnych technologii motoryzacyjnych, które dbają o środowisko naturalne. Nasze stacje ładowania samochodów elektrycznych są przeznaczone do użytku prywatnego lub ogólnodostępnego np. jako lokata kapitału, dzięki czemu zyskasz dodatkowe źródło dochodu!
Dodatki do samochodu
Akcesoria samochodowe

Nasz sklep internetowy sprzedaje dodatki motoryzacyjne różnych producentów i dostosowane do wielu modeli pojazdów dostępnych na rynku. Akcesoria samochodowe nie tylko zwiększają komfort jazdy, ale także poprawiają ogólną funkcjonalność auta. Tego typu gadżet może być także świetnym pomysłem na prezent.
Kursy doszkalające dla przedsiębiorstw i kandydatów do pracy
Kurs na wózki widłowe Warszawa

Na rynku rozwoju zawodowego działamy od wielu lat, umożliwiając nabywanie dodatkowych kwalifikacji pracownikom wielu gałęzi gospodarki. Podstawą naszej oferty są szkolenia prowadzenia ciężkich maszyn budowlanych oraz zwieńczony uprawnieniami UDT kurs na wózki widłowe. Warszawa to lokalizacja, w której cyklicznie organizujemy bloki edukacyjne, współpracując zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami.
Zestawy naprawcze do samochodu
Samochodowe zestawy naprawcze

Każdy posiadacz czterokołowego pojazdu zna bardzo popularne powiedzenie, że auto to "skarbonka". Trafność tego stwierdzenia objawia się w dużej awaryjności, zwłaszcza niektórych modeli osobówek. Samochodowe zestawy naprawcze umożliwią Ci pozbycie się usterek wynikających m.in. z pękniętej uszczelki czy uszkodzonych wiązek.
Hamownia 4x4 Warszawa
Hamownia 4x4 blisko Warszawy

Hamownia 4x4 blisko Warszawy oferuje profesjonalne usługi strojenia silnika w pojazdach osobowych, ciężarowych i dostawczych. Dzięki nam bezpiecznie zwiększysz moc swojego samochodu i zadbasz o prawidłowe spalanie paliwa. W naszej ofercie znajduje się również serwis DPF i ustawienie geometrii jak i diagnostyka komputerowa.
Pozbądź się zalegających palet
skup palet

Nie wiesz co zrobić z drewnianymi platformami do transportu? Niezależnie od ich rozmiarów lub stopnia uszkodzenia skupujemy palety jednorazowe. Oferujemy odbiór ich z siedziby Twojej firmy, sklepu albo posesji. Przyjmujemy je także w naszym magazynie, zajmując się recyklingiem zniszczonych konstrukcji i budowaniem nowych.
Serwis urządzeń do mocowania ładunku
Naprawa hydrauliki siłowej

Mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu serwisowania pomp, zawodów, silników i innych. Pracujemy szybko i z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń - naprawa hydrauliki siłowej nie ma przed nami żadnych tajemnic. Zajmujemy się nawet bardzo zaniedbanym sprzętem, jesteśmy w stanie doprowadzić do stanu używalności nawet wyjątkowo uszkodzone maszyny budowlane.
Czyszczenie filtrów
klinika dpf Warszawa

Jeśli zauważyłeś, że w ostatnim czasie Twój samochód zużywa więcej paliwa lub niepokoi Cię świecąca się kontrolka engine, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Nasza klinika DPF znajdująca się w Warszawie świadczy usługi, w ramach których przeprowadzimy diagnostykę, regenerację i czyszczenie filtrów.
Naprawa ciężarówek
Naprawa ciężarówek Poznań

Jesteśmy firmą, która wykonuje gruntowne i drobne remontem i naprawą ciężarówek w Poznaniu. KPW Serwis to grupa specjalistów, którzy sprostają każdemu, nawet najbardziej skomplikowanemu zadaniu. Zajmujemy się naprawą tylnego mostu, silnika, układu hamulcowego i wielu innych elementów. Zajmujemy się też transportem i spedycją.
Bezpieczny tansport na lotnisko w Berlinie
Transport na lotnisko Berlin

Korzystamy z najlepszych i najnowocześniejszych pojazdów, którymi organizujemy profesjonalny transport osób. Zamów transport na lotnisko i ciesz się możliwością szybkiego oraz komfortowego dotarcia w każde miejsce - świadczymy usługi przede wszystkim w okolicach Gorzów Wielkopolskim, jednak dzięki elastycznym i wykwalifikowanym kierowcom, jesteśmy w stanie wykonywać zadania dla Państwa także w innych miejscach. Przyjedziemy szybko i we wskazane miejsce, dając maksymalne poczucie bezpieczeństwa.

Kategorie

Zapisz się do newslettera