Zaufane firmy

Produkty do drukarek
Atramenty sublimacyjne

Posiadamy w naszej ofercie bogatą ofertę wyposażenia do drukarek. Polecamy m.in. nasze atramenty sublimacyjne, które doskonale sprawdzą się przy wymagających wydrukach. Druki wykonane tymi środkami bardzo szybko schną i charakteryzują się bardzo szerokim gamutem kolorystycznym. Ponadto, środek wnika bardzo dokładnie w podłoża po wgrzaniu.
Urządzenia procesowe
kartoniarka pozioma

Już od lat dostarczamy naszym klientom innowacyjne i zaawansowane technologicznie urządzenia procesowe dla produkcji farmaceutycznej. Chętnie wykorzystywanym rozwiązaniem w tej branży jest między innymi kartoniarka pozioma, która gwarantuje szybkie przezbrojenia i precyzyjny transport opakowań. Chętnie udzielimy Państwu więcej informacji, zapraszamy do kontaktu!
Usprawnienia na przestrzeni wieków
System OCR

Kilkaset lat temu odtworzenie egzemplarza książki możliwe było jedynie po jego ręcznym przepisaniu. Technologia uległa usprawnieniu i do niedawna wystarczyło wprowadzić tekst przy pomocy komputera. Dziś oprogramowanie jest na tyle zaawansowane, że wystarczy skaner, a system OCR samodzielnie rozpozna znaki i podejmie odpowiednie działania.
Naprawa drukarek Toruń

Nie jesteś zadowolony z pracy swojej drukarki? Uległa awarii? Poszukujesz serwisu, który zapewni CI kompleksową i profesjonalną obsługę? Dobrze trafiłeś! Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą. Naprawa drukarki, regularne przeglądy, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny to głównej elementy naszej oferty. Dbamy o jakość świadczonych usług, dlatego klienci bez jakichkolwiek obaw mogą powierzyć nam swój sprzęt biurowy. Naszym atutem są również bardzo konkurencyjne ceny oraz terminowość. Z nami naprawa drukarek to prawdziwa przyjemność. Odwiedź Toruń i przekonaj się sam.
Pudełka ekologicznie
Ekologiczne opakowania

W związku z rozwojem dynamicznego rynku, na którym nadruk offsetowy nie musi być już drukowany tylko na bieli, wprowadziliśmy autorską usługę, której zadaniem jest wytwarzanie poszukiwanego przez wielu Klientów produktu, jakim są ekologiczne opakowania. Drukowane różnymi metodami na tekturze, są odpowiedzią na wyzwania stawiane przez czasy współczesne, zdominowane przez dbanie o środowisko naturalne i o klimat. Cechuje je nadzwyczajna wytrzymałość, a faktem jest, że mogą być drukowane też na białym papierze - zależy od Państwa preferencji.
Utworzenie serwera mobilnego
serwer zdalny

Aby sprawnie zarządzać firmą w dobie kryzysu, stworzyliśmy dla was narzędzie, które pozwala na szybką komunikację komputerów na odległość. Aplikacja ta wykorzystuje serwer zdalny, który zawiera wszystkie najważniejsze programy i dokumenty. To z nim połączą się pracownicy z wybranego przez siebie urządzenia - komputera, tabletu, czy smartfona.
Sprzęt do wideokonferencji
Wideokonferencja

Chcesz kontaktować się z kontrahentami i klientami - wideokonferencja to nowoczesne rozwiązanie w tym zakresie, które Ci to umożliwi. W naszej atrakcyjnej ofercie znalazły się wysoko jakościowe sprzęty oraz praktyczne akcesoria, które pomogą Ci w przygotowaniu tego typu formy komunikacji. Jesteśmy pewni, że korzystając z nich będziesz całkowicie zadowolony z przebiegu spotkania.
Osłona stalowa
Obudowy ze stali nierdzewnej

Nasze osłony izolują sprzęt i zabezpieczają go przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Obudowy ze stali nierdzewnej są odporne na działanie kwasów oraz niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Konstrukcje zamykane są na zamek i uszczelniane tworzywem poliuretanowym. Większość z nich można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Kategorie

Zapisz się do newslettera