Zaufane firmy

Cylindryczne dna ze stali
dennice stalowe

Poszukujesz odpowiednich, plastycznych materiałów do wykorzystania w przemyśle? W naszej ofercie dostępne są dennice stalowe o średnicy nawet do 5 m. Dzięki trwałości żeliwa oraz właściwościom antykorozyjnym nadają się do zastosowania jako element konstrukcyjny cystern. Maksymalna grubość ścianki wynosi 25 mm.
Jaką folię wybrać?
stretch foil

Poszukujesz rozciągliwej folii, dzięki której będziesz mógł zapakować towar o nietypowym kształcie? Stretch foil to wielowarstwowy produkt, którego zaletą jest klejąca się powierzchnia ułatwiające dokładne zabezpieczenie przesyłki o każdym rozmiarze. Wspomniane rozwiązanie będzie chronić i stabilizować ładunek.
Oprawa weselna pierwszego tańca
Cieżki dym na weselu

Pierwszy taniec to wyjątkowe przeżycie. Ciężki dym na weselu pozwala stworzyć klimatyczną oprawę, która uzupełni przygotowaną wcześniej choreografię. W tym celu wystarczy skorzystać z dostarczanych przez nas maszyn. Ze względu na fakt, że nie pozostawiają żadnych pozostałości, można bezpiecznie poruszać się po parkiecie.
PS Automatyka
Pneumatyka

Pneumatyka jest naszą specjalnością - wszystkie produkty, jakie oferujemy, pochodzą od sprawdzonych producentów będących w czołówce branży. Zadowolenie klienta - to jemu podporządkowujemy wszystkie nasze działania oraz produkty dbając o to, by jego satysfakcja była całkowita. Jeżeli jesteś zainteresowany pneumatyką i potrzebujesz najlepszych urządzeń - jesteśmy po to, żeby Ci te dostarczyć.
Laserowe cięcie sklejki i drewna
Wycinanie w sklejce laserem

Głównym obszarem działalności naszej firmy jest profesjonalnie wykonywane wycinanie laserem, gdzie przygotujemy dla Państwa najbardziej precyzyjną obróbkę danych materiałów, takich jak na przykład sklejka, plexi, metale i wiele innych. Na stronie internetowej naszej firmy znajdziecie Państwo szczegóły naszej oferty.
Cięcie laserowe
Wycinanie laserem łódź

Witamy w Przedsiębiorstwie Jarosik znajdującym się mieście Łódź. Naszą domeną jest techniczna obróbka metali różnego rodzaju. Na zamówienie wykonujemy automatyczne wycinanie laserem w blachach konstrukcyjnych różnej grubości i o stopie. Zapraszamy do składania zamówień na nawet najbardziej skomplikowane kształty uzyskiwane w aluminium, stali nierdzewnej lub miedzi. Wykorzystujemy wyłącznie najnowocześniejsze przyrządy oraz posiadamy doświadczoną kadrę. Polecamy również usługi spawania, cięcia wodą lub gięcia rur i profili.
Wyoskiej jakości spreżyny naciskowe
Sprężyny naciskowe

Trzeba przyznać, że sprężyny naciskowe produkowane przez firmę Spretech J.K. są już powszechnie wykorzystywane. Wszystko za sprawą ceny i spretech, jaką się charakteryzują. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej https://spretech.com.pl/, gdzie prezentujemy pełną ofertę naszego asortymentu.
Instalacje grzewcze
sklep instalacyjny Warszawa

Nasze przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe usługi oraz narzędzia z zakresu systemów grzewczych wykorzystywanych w mieszkaniach, biurach oraz magazynach czy halach produkcyjnych. Sklep instalacyjny ulokowany w Warszawie przygotował wszystko to, czego potrzebujesz Ty i Twoje przedsiębiorstwo czy mieszkanie.
Koszt wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła
rekuperacja cena

Jeśli jesteś zwolennikiem nowoczesnych technologii i szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci zaoszczędzić, to mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Odpowiedzą na Twoje potrzeby może być rekuperacja. Cena instalacji waha się w zależności od kosztu urządzenia, jednak pomimo tego jest to rozwiązanie wydajne i niezawodne.

Kategorie

Zapisz się do newslettera