Zaufane firmy

Osprzęt do laboratorium
meble laboratoryjne

Strona internetowa naszej firmy zawiera ofertę skierowaną do Klientów poszukujących specjalistycznego osprzętu niezbędnego do analizy materiału biologicznego. Producent urządzeń laboratoryjnych dostarcza między innymi, aparaty do ekstrakcji oraz do destylacji z parą wodną, mętnościomierze, dzielniki prób oraz wiele innych.
Produkty do drukarek
Atramenty sublimacyjne

Posiadamy w naszej ofercie bogatą ofertę wyposażenia do drukarek. Polecamy m.in. nasze atramenty sublimacyjne, które doskonale sprawdzą się przy wymagających wydrukach. Druki wykonane tymi środkami bardzo szybko schną i charakteryzują się bardzo szerokim gamutem kolorystycznym. Ponadto, środek wnika bardzo dokładnie w podłoża po wgrzaniu.
Urządzenia procesowe
kartoniarka pozioma

Już od lat dostarczamy naszym klientom innowacyjne i zaawansowane technologicznie urządzenia procesowe dla produkcji farmaceutycznej. Chętnie wykorzystywanym rozwiązaniem w tej branży jest między innymi kartoniarka pozioma, która gwarantuje szybkie przezbrojenia i precyzyjny transport opakowań. Chętnie udzielimy Państwu więcej informacji, zapraszamy do kontaktu!
Usprawnienia na przestrzeni wieków
System OCR

Kilkaset lat temu odtworzenie egzemplarza książki możliwe było jedynie po jego ręcznym przepisaniu. Technologia uległa usprawnieniu i do niedawna wystarczyło wprowadzić tekst przy pomocy komputera. Dziś oprogramowanie jest na tyle zaawansowane, że wystarczy skaner, a system OCR samodzielnie rozpozna znaki i podejmie odpowiednie działania.

Kategorie

Zapisz się do newslettera