Zaufane firmy

Programy CAM
Postprocesory CAM

Postprocesorem nazywamy narzędzie przeliczające kod wygenerowany przez program CAM na taki, który zostanie zrozumiany przez konkretną maszynę. Proces tworzenia oraz wdrożenia w pełni funkcjonalnego postprocesora wymaga umiejętności posługiwania się narzędziami specjalistycznymi oraz silnego doświadczeni i podstaw merytorycznych. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym wachlarzem naszym usług oraz do odwiedzenia nas w celu skorzystania z fachowych konsultacji i otrzymania ramowej wyceny kosztów. Zobacz.
Osprzęt do laboratorium
producent urządzeń laboratoryjnych

Strona internetowa naszej firmy zawiera ofertę skierowaną do Klientów poszukujących specjalistycznego osprzętu niezbędnego do analizy materiału biologicznego. Producent urządzeń laboratoryjnych dostarcza między innymi, aparaty do ekstrakcji oraz do destylacji z parą wodną, mętnościomierze, dzielniki prób oraz wiele innych.
Produkty do drukarek
Atramenty sublimacyjne

Posiadamy w naszej ofercie bogatą ofertę wyposażenia do drukarek. Polecamy m.in. nasze atramenty sublimacyjne, które doskonale sprawdzą się przy wymagających wydrukach. Druki wykonane tymi środkami bardzo szybko schną i charakteryzują się bardzo szerokim gamutem kolorystycznym. Ponadto, środek wnika bardzo dokładnie w podłoża po wgrzaniu.
Urządzenia procesowe
kartoniarka pozioma

Już od lat dostarczamy naszym klientom innowacyjne i zaawansowane technologicznie urządzenia procesowe dla produkcji farmaceutycznej. Chętnie wykorzystywanym rozwiązaniem w tej branży jest między innymi kartoniarka pozioma, która gwarantuje szybkie przezbrojenia i precyzyjny transport opakowań. Chętnie udzielimy Państwu więcej informacji, zapraszamy do kontaktu!

Kategorie

Zapisz się do newslettera