Zaufane firmy

Nowoczesna prasa
Prasy krawędziowe

Maszyny oferowane przez naszą firmę gwarantują pracę na dwóch cylindrach jednocześnie! Prasy krawędziowe dają możliwość dostosowania parametrów odpowiednich dla blachy, którą chcemy wygiąć. Urządzenia zostały wyposażony w obrotowy panel sterujący. Do każdego zestawu dołączono instrukcję obsługi, która będzie pomocna przy podłączeniu giętarki.
Urządzenia przemysłowe do wynajęcia
Wynajem sprężarek

Nasza firma oferuje zakup specjalistycznych urządzeń przemysłowych. Ponadto umożliwiamy wynajem sprężarek śrubowych, osuszaczy i generatorów azotu. Sprzęt przed przekazaniem zostaje poddany przeglądom i serwisowaniu. Umowę możemy podpisać na dowolny okres - krótki lub nawet kilkuletni. Po jej wygaśnięciu proponujemy zakup bądź zwrot wypożyczonego wcześniej sprzętu.
Automatyczne systemy parkingowe
Szlaban drogowy

Wykorzystaj naszą dyspozycyjność i gotowość do działania. Wykorzystaj również nasze doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie stworzyć takie systemy parkingowe, które zarówno pod kątem trwałości, jak i pełnej funkcjonalności okazują się najbardziej trawionym rozwiązaniem. Szczególnie ważnym elementem naszej oferty są szlabany drogowe - wykorzystywane w różnych instalacjach oraz systemach zabezpieczających. W naszym asortymencie odnajdą Państwo modele z różną długością ramienia. Dysponujemy m.in. wariantami automatycznymi.
Oprogramowania komputerowe
Sklep PC

Jeśli mają Państwo problem ze swoim sprzętem jedynym wyjściem może okazać się nasz sklep komputerowy. Tychy to miasto, którego mieszkańcy cenią sobie pomoc fachowców, zwłaszcza w kwestiach technicznych związanych z komputerami. Dokładamy więc wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni ze świadczonych usług i doboru sprzętu. Zapraszamy.
Reakcyjna kończyna
Ramię reakcyjne

Pełna robotyzacja procesów produkcyjnych nie tylko ułatwia pracę i zwiększa bezpieczeństwo pracowników, ale także przyśpiesza czas wykonywania poszczególnych czynności. Ramię reakcyjne jest nieocenionym elementem wytwarzania dóbr, używane przy obsłudze narzędzi takich jak wiertarki, wkrętarki oraz gwintownice.
Cylindryczne dna ze stali
dennice stalowe

Poszukujesz odpowiednich, plastycznych materiałów do wykorzystania w przemyśle? W naszej ofercie dostępne są dennice stalowe o średnicy nawet do 5 m. Dzięki trwałości żeliwa oraz właściwościom antykorozyjnym nadają się do zastosowania jako element konstrukcyjny cystern. Maksymalna grubość ścianki wynosi 25 mm.
Jaką folię wybrać?
stretch foil

Poszukujesz rozciągliwej folii, dzięki której będziesz mógł zapakować towar o nietypowym kształcie? Stretch foil to wielowarstwowy produkt, którego zaletą jest klejąca się powierzchnia ułatwiające dokładne zabezpieczenie przesyłki o każdym rozmiarze. Wspomniane rozwiązanie będzie chronić i stabilizować ładunek.
Oprawa weselna pierwszego tańca
Cieżki dym na weselu

Pierwszy taniec to wyjątkowe przeżycie. Ciężki dym na weselu pozwala stworzyć klimatyczną oprawę, która uzupełni przygotowaną wcześniej choreografię. W tym celu wystarczy skorzystać z dostarczanych przez nas maszyn. Ze względu na fakt, że nie pozostawiają żadnych pozostałości, można bezpiecznie poruszać się po parkiecie.
Chromowanie
Chromowanie

Chromowanie metalowych elementów nadaje im znacznie atrakcyjniejszy wygląd niż w przypadku pokrycia ich zwykłym lakierem. Elementy z chromowaną powierzchnią odbijają obraz niczym lustro. Najczęściej chromowanie metalowych elementów jest stosowane w przypadku części motocyklowych, felg samochodowych oraz części luksusowych samochodów. Zdarzają się również osoby, które chromowaniu poddają całe karoserie samochodowe, dzięki czemu na ulicach każdy obejrzy się za ich pojazdem.
Startery z różnych sieci
Karty startowe

Opcje przedpłaty to jedna z najwygodniejszych i najprostszych opcji uzyskania nowego numeru telefonu. Karty startowe działają od momentu odblokowania ich w nowym telefonie i nie wymagają zawierania umów. Do ich zalet należą kontrola wydawanych środków i możliwość wyboru spośród różnych, ciekawych taryf oferowanych przez operatorów.

Kategorie

Zapisz się do newslettera