Zaufane firmy

Sprzątanie biur
Sprzątanie biur

Oferujemy Państwu wysokiej jakości usługi, obejmujące kompleksowe czyszczenie powierzchni biurowych. Podczas wykonywanych prac wykorzystujemy specjalistyczne środki czyszczące od uznanych w branży producentów oraz profesjonalne maszyny. Firma sprzątająca SOS-DOM gwarantuje Państwu profesjonalne sprzątanie biur. Warszawa.
jak wybrać baterię do łazienki?
Krany łazienkowe

Wybór odpowiedniej baterii do łazienki może być trudnym zadaniem. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na rodzaj kranów łazienkowych, jakie posiadamy. Czy są to klasyczne kraniki czy też baterie termostatyczne? Następnie należy określić rodzaj baterii, czy ma to być bateria jednouchwytowa, dwuuchwytowa czy też bateria podtynkowa. Ważnym kryterium jest również montaż. Czy preferujemy baterię na blat czy naścienną? Warto także zwrócić uwagę na design, który ma wpasować się w nasze łazienkowe wnętrze. Wreszcie, nie zapominajmy o jakości i trwałości produktu. Starannie przeanalizowanie tych czynników sprawi, że wybór baterii do łazienki będzie dobrze przemyślany i zadowoli nas na długi czas.
Podłogi z drewna
Podłoga drewniana

Podłoga drewniana jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie tradycyjnego lub nowoczesnego wnętrza. Podłoga drewniana idealnie sprawdza się w każdym domu i stanowi nie tylko piękne, ale także funkcjonalne rozwiązanie. Zachęcamy do sprawdzenia na naszej stronie, jakie deski podłogowe posiadamy w swojej ofercie.
Sklep FRANCKE-ART
Producent mebli metalowych

Nasza firma znana to producent mebli metalowych i posiadamy szeroki asortyment wśród którego znajdują się między innymi doskonałej jakości regały. To wyroby, w których zastosowaliśmy wiele innowacji, które znacząco wpływają na jeszcze bardziej znaczące zwiększenie efektywności składowania w praktycznie każdej przestrzeni magazynowej. Wyroby, które oferujemy usatysfakcjonowały do tej pory wielu klientów, którzy posiadali wobec nich bardzo wysokie wymagania. Żywimy przekonanie, że tak samo będzie w Państwa przypadku. Zapraszamy do podjęcia z nami współpracy już dziś.

Kategorie

Zapisz się do newslettera