Zaufane firmy

Badania kardiologiczne
Kardiolog zwierzęcy Warszawa

W placówce weterynaryjnej wykonywane są badania okulistyczne, USG oraz RTG, a także zabiegi chirurgiczne. Kardiolog zwierzęcy przyjmuje w Warszawie od poniedziałku do niedzieli, jak również w święta, w ustalonych godzinach. W przychodni wykonywana jest też sterylizacja i kastracja kotów oraz psów na życzenie klienta.
Kolorowe zabawki
piłeczki sensoryczne sensorky

Już od pierwszego dnia życia dziecko zaczyna się uczyć. Aby z każdym tygodniem i miesiącem zadbać o jego rozwój, warto zaopatrzyć się w piłeczki sensoryczne z firmy Sensorky. Wyprodukowane w Polsce zabawki, mają różne kolory i kształty, przez co maluchy mają szansę na naukę przez zabawę, dzięki czemu szybciej przyswajają nowe umiejętności.
Hodowla czworonogów
Pies beagle charakter

Od lat zajmujemy się hodowlą czworonogów. Pies beagle to idealny kandydat na członka rodziny z dziećmi. Ma przyjazny charakter, a dodatkowo jest oddany właścicielom. Są to bardzo mądre czworonogi, które dodatkowo cieszą się długim i nienagannym zdrowiem. Na naszej stronie internetowej znajdują się zdjęcia szczeniąt, które aktualnie poszukują domu.

Kategorie

Zapisz się do newslettera