Zaufane firmy

Próbne obciążenia pali fundamentowych
Próbne obciążenia pali

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie pale fundamentowe, pozwalające na tworzenie wytrzymałych podwalin, podstaw dla wybranych nieruchomości, w tym domów. Przygotowane przez nas zostały nowoczesne sprzęty i urządzenia, umożliwiające wykonywanie specjalistycznych prac w Waszych firmach. Testujemy także próbne obciążenia pali aby dokładnie wiedzieć ile dany element potrafi wytrzymać. Oferowane przez nas rozwiązania to także krany akustyczne. Za ich sprawą możliwe jest wygłuszanie hałasów, jakie generowane są przez samochody, zwłaszcza przy ruchliwych ulicach, jezdniach.
Nowoczesne systemy elewacyjne
Nowoczesne systemy elewacyjne

Systemy elewacyjne Owa-dekor umożliwiają stworzenie prostej i efektownej fasady budynku z wykorzystaniem stalowych elementów prefabrykowanych, takich jak kasetony, profile, blachy i panele. Materiały dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach, umożliwiają zatem dokładną realizację indywidualnych potrzeb Inwestora.
Sprzedaż nieruchomości
Nieruchomości na sprzedaż

Nasz portal internetowy udostępnia oferty domów i innych nieruchomości na sprzedaż oraz wynajem. Strona internetowa obejmuje szeroką bazę domów, mieszkań, a także lokali. Dysponujemy również szeroką bazą działek z pięknym widokiem. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy do kontaktu.
Zabezpiecznie pomieszczeń chłodniczych
drzwi do chłodni

Jeżeli uznajesz pierwszorzędną kategorię wyrobów i usług, tudzież rzetelnie ustalone normy obsługi kupujących, to gorąco zachęcamy do skrupulatnego przejrzenia naszej oferty, obejmującej między innymi drzwi do chłodni. Niewyczerpalna propozycja handlowa zawiera doskonałe jakościowo towary – zaskoczymy Cię nie tylko różnymi drzwiami do chłodni, ale także wieloma innymi produktami, w tym przykładowo płytami warstwowymi czy świetlikami dachowymi. Zapraszamy! Najlepsze drzwi do chłodni znajdziesz właśnie u nas!
Baterie SIAP
Akumulatory żelowe 12V

W asortymencie firmy znajdują się baterie SIAP. Proponowane akumulatory żelowe 12V wykorzystywane są w: pojazdach golfowych, autach osobowych oraz dostawczych, podnośnikach oraz wózkach widłowych. Mogą być także używane w sprzętach, które służą do czyszczenia powierzchni. Mają powłokę z lakieru proszkowego.
Płytki z cegły rozbiórkowej
płytki ze starej cegły na ścianę

W przygotowanej przez naszą firmę ofercie znajdą Państwo zarówno rozwiązania do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych. Firma DM Recykling S.C. proponuje swoim Klientom unikalne płytki z cegły na ścianę oraz podłogę. Każdy z oferowanych przez nas produktów przechodzi testy jakości oraz wytrzymałości. Zapraszamy na naszą stronę.
polipropylen
polipropylen

Polipropylen jest jedną z najpowszechniejszych substancji plastikowych na świecie. Jest odporny na ciepło i chemikalia i był używany w wielu zastosowaniach, takich jak tacki na żywność, pojemniki, opakowania do żywności i inne. Dzięki różnorodności dostępnych stylów, kształtów, rozmiarów i grubości płyty polipropylenowe są wszechstronnym materiałem do każdego projektu.
Podkłądki pod taras
Podkładki tarasowe

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo wiele produktów oraz narzędzi przydatnych podczas budowy tarasu zewnętrznego. Jako jeden z niezbędnych elementów polecamy wytrzymałe podkładki tarasowe. Dzięki nim zapewnisz odpowiednią odległość od płyt oraz optymalną wentylacje. Zapraszamy również do sprawdzenie naszych nierdzewnych wkrętów oraz akcesoriów.
Druty w obróbce na gorąco
Drut oporowy 0,6

Najczęściej z tego narzędzia korzystają pracownicy branży budowlanej. Drut oporowy 0,6 stosuje się w obróbce na gorąco. Jest również odporny na utlenianie w naprawdę wysokich temperaturach. Używa się go do wycinania skomplikowanych kształtów m.in. ze styropianu. Dla zwiększenia poziomu wytrzymałości stosuje się utwardzanie wydzieleniowe.
Jak zadbać o czystość powietrza wewnątrz budynku
Czyszczenie kanałów wentylacyjnych

Nie wolno zapominać o tym, że jakość powietrza w budynku może ulegać pogorszeniu, jeśli regularnie nie jest przeprowadzane czyszczenie kanałów wentylacyjnych. Nasza firma specjalizuje się w tej usłudze, dbając o czystość powietrza poprzez czyszczenie i dezynfekcję instalacji różnego typu, a także przeprowadzanie badań mikrobiologicznych.

Kategorie

Zapisz się do newslettera