Zaufane firmy

Systemy zabezpieczeń przeciwpożarowych

Wszystkich bliżej zainteresowanych nasza ofertą, pragniemy również zaprosić na naszą stronę internetowa, gdzie można w sposób szczegółowy zapoznawać się z naszą gamą produktów. Na łamach naszej witryny prezentujemy aktualnie dostępne u nas systemy zabezpieczeń przeciwpożarowych, stałe urządzenia gaśnicze oraz różnego rodzaju gaśnice (zarówno domowe i do innych budynków, a także samochodowe). Zachęcamy do odwiedzania naszej witryny i szczegółowego zapoznawania się z gamą naszych urządzeń i akcesoriów przeciwpożarowych. Zapraszamy!
Instalacje rekuperacyjne
projektowanie wentylacji z odzyskiem ciepła

Oferujemy tworzenie instalacji rekuperacyjnych dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Proponujemy nie tylko projektowanie wentylacji z odzyskiem ciepła, ale też montaż i konserwację. Systemy umożliwiają oszczędzanie energii oraz prowadzenie ekologicznego gospodarstwa. Rekuperatory dodatkowo oczyszczają i osuszają dystrybuowane powietrze.
inteligentne domy
inteligentne domy

Inteligentne domy to nowoczesne określenie dotyczące systemów umożliwiających dostosowanie działania poszczególnych urządzeń do zapotrzebowania mieszkańców. Inteligentne domy powstają przy wykorzystaniu różnorodnych urządzeń, takich jak te dostarczane przez nas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Nowoczesne systemy solarne
Systemy solarne

Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań dla domów oraz biur. Obejmują one zarówno rozwiązania grzewcze (pompy ciepła, kolektory słoneczne, fotowoltaika), jak i instalacje systemów uzdatniania wody wyposażone w najwyższej klasy filtry. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług klientów z Poznania, Zielonej Góry i Gorzowa!
Kontrola stanu budynku
inspekcje dronem

Tradycyjne metody sprawdzania stanu technicznego konstrukcji stalowych czy budynków są czasochłonne i wymagają zaangażowania dużych środków pieniężnych. Często wiążą się z wynajęciem dźwigu, pracowników z uprawnieniami wysokościowymi, a na wynik kontroli oczekuje się stanowczo zbyt długo. Oferujemy inspekcje dronem, dzięki którym otrzymasz zdjęcia oraz wideo w doskonałej rozdzielczości.
Energooszczędne projekty domów drewnianych
Projekty domów drewnianych

Nasza firma nie tylko realizuje, ale też tworzy projekty domów drewnianych. Mogą Państwo zdecydować się na gotowy projekt, przekształcenie na wersję drewnianą projektu domu murowanego lub wybrać projekty domów drewnianych tworzone od podstaw zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Serdecznie zapraszamy!
Namioty mongolskie
Jurta mongolska

Nasze jurty mongolskie opierają się na stosunkowo lekkich, ale wytrzymałych krokwiach. Wszystkie nasze obiekty są niezwykle stabilne, dzięki czemu nie straszny im deszcze, silne wiatry czy nawet uszkodzenia mechaniczne. Oferowany przez namioty doskonale nadaje jako miejsce do wypoczynku całorocznego.
Wyroby z drewna
Okna drewniane producent

Zapraszamy doz zapoznania się z ofertą naszej firmy zamieszczoną na stronie internetowej. CDM Sp. z o.o. jest producentem drzwi, ogrodów, okiennic, okien drewnianych i wielu innych. Swoją siedzibę posiadamy w Suwałkach, aczkolwiek dzięki Punktowi Fabrycznemu w Warszawie jesteśmy w stanie oferować nasze usługi w całej Polsce. Nasze produkty charakteryzuje najwyższa jakość wykonania z najlepszych oraz trwałych materiałów. Używamy drewna sosnowego, dębowego, świerkowego, a nawet egzotycznego meranti.
Sklep budowlany
Materiały budowlane

Nasza firma dostarcza dla Państwa wysokiej jakości materiały budowlane. Nasza hurtownia oferuje między innymi farby, lakiery, kleje, akcesoria remontowo - budowlane oraz wiele innych materiałów budowlanych, które znajdą Państwo na naszej stronie. Cały nasz asortyment dostarczamy szybko i bezproblemowo. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę, która również chętnie doradzi, jakie produkty wybrać. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty.
Producent styropianu fasadowego
Styropian fasadowy

Styropian fasadowy - Powszechnie wykorzystywany w budownictwie mieszkaniowym i konwencjonalnym. Jego głównym zadaniem jest termoizolacja ścian i podłóg. W połączeniu z papą dachową idealnie nadaje się również do ocieplenia ostatniej kondygnacji. W pełni odporny na czynniki biologiczne i chemiczne, a także nie

Kategorie

Zapisz się do newslettera