Zaufane firmy

Namioty mongolskie
Jurty mongolskie

Nasze jurty mongolskie opierają się na stosunkowo lekkich, ale wytrzymałych krokwiach. Wszystkie nasze obiekty są niezwykle stabilne, dzięki czemu nie straszny im deszcze, silne wiatry czy nawet uszkodzenia mechaniczne. Oferowany przez namioty doskonale nadaje jako miejsce do wypoczynku całorocznego.
Producent styropianu fasadowego
Styropian fasadowy

Styropian fasadowy - Powszechnie wykorzystywany w budownictwie mieszkaniowym i konwencjonalnym. Jego głównym zadaniem jest termoizolacja ścian i podłóg. W połączeniu z papą dachową idealnie nadaje się również do ocieplenia ostatniej kondygnacji. W pełni odporny na czynniki biologiczne i chemiczne, a także nie
Okna z dwuszybowym pakietem
Okna dwuszybowe

Szukasz najlepszych rozwiązań wykończeniowych dla swojego domu? Zależy Ci an tym, aby Twoje mieszkanie było odpowiedzią na Twoje marzenia - zarówno pod kątem funkcjonalności i komfortu użytkowania, jak również wartości wizualnych? Jeżeli tak, to doskonałym rozwiązaniem okażą się dla Ciebie nasze dwuszybowe okna dachowe - i nie tylko. Posiadamy wiele innych rozwiązań.
Próbne obciążenia pali fundamentowych
Próbne obciążenia pali

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie pale fundamentowe, pozwalające na tworzenie wytrzymałych podwalin, podstaw dla wybranych nieruchomości, w tym domów. Przygotowane przez nas zostały nowoczesne sprzęty i urządzenia, umożliwiające wykonywanie specjalistycznych prac w Waszych firmach. Testujemy także próbne obciążenia pali aby dokładnie wiedzieć ile dany element potrafi wytrzymać. Oferowane przez nas rozwiązania to także krany akustyczne. Za ich sprawą możliwe jest wygłuszanie hałasów, jakie generowane są przez samochody, zwłaszcza przy ruchliwych ulicach, jezdniach.
Nowoczesne systemy elewacyjne
Nowoczesne systemy elewacyjne

Systemy elewacyjne Owa-dekor umożliwiają stworzenie prostej i efektownej fasady budynku z wykorzystaniem stalowych elementów prefabrykowanych, takich jak kasetony, profile, blachy i panele. Materiały dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach, umożliwiają zatem dokładną realizację indywidualnych potrzeb Inwestora.
Naprawa instalacji klimatycznych
Serwis klimatyzatorów

Firma COOLNESS od wielu lat świadczy usługi związane z montażem, serwisem, naprawą i konserwacją instalacji klimatyzacyjnych we wszelkiego rodzaju obiektach mieszkalnych i użytkowych. Nasze działania opieramy na bogatym doświadczeniu oraz fachowej wiedzy naszych pracowników, którzy swoją pracę wykonują rzetelnie, uczciwie oraz terminowo. Prowadzimy kompleksowy serwis klimatyzatorów, wymieniamy części, czyścimy urządzenia oraz wykonujemy niezbędne czynności, aby maszyna pracowała wydajnie i bezawaryjnie.
Sprzedaż nieruchomości
Nieruchomości na sprzedaż

Nasz portal internetowy udostępnia oferty domów i innych nieruchomości na sprzedaż oraz wynajem. Strona internetowa obejmuje szeroką bazę domów, mieszkań, a także lokali. Dysponujemy również szeroką bazą działek z pięknym widokiem. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy do kontaktu.
Zabezpiecznie pomieszczeń chłodniczych
drzwi do chłodni

Jeżeli uznajesz pierwszorzędną kategorię wyrobów i usług, tudzież rzetelnie ustalone normy obsługi kupujących, to gorąco zachęcamy do skrupulatnego przejrzenia naszej oferty, obejmującej między innymi drzwi do chłodni. Niewyczerpalna propozycja handlowa zawiera doskonałe jakościowo towary – zaskoczymy Cię nie tylko różnymi drzwiami do chłodni, ale także wieloma innymi produktami, w tym przykładowo płytami warstwowymi czy świetlikami dachowymi. Zapraszamy! Najlepsze drzwi do chłodni znajdziesz właśnie u nas!
Baterie SIAP
Akumulatory żelowe 12V

W asortymencie firmy znajdują się baterie SIAP. Proponowane akumulatory żelowe 12V wykorzystywane są w: pojazdach golfowych, autach osobowych oraz dostawczych, podnośnikach oraz wózkach widłowych. Mogą być także używane w sprzętach, które służą do czyszczenia powierzchni. Mają powłokę z lakieru proszkowego.
Plastikowe pojemniki na artykuły spożywcze
kanistry do kontaktu z żywnością

Prowadzisz zakład produkujący jedzenie lub punkt gastronomiczny? Z pewnością potrzebujesz pojemników do przechowywania, które posiadają wszelkie potrzebne certyfikaty. Nasz sklep oferuje kanistry do kontaktu z żywnością. Pojemniki są pojemne, wykonane z wytrzymałego materiału, lekkie, a ponadto niedrogie.

Kategorie

Zapisz się do newslettera