Zaufane firmy

Nowoczesne systemy solarne
Systemy solarne

Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań dla domów oraz biur. Obejmują one zarówno rozwiązania grzewcze (pompy ciepła, kolektory słoneczne, fotowoltaika), jak i instalacje systemów uzdatniania wody wyposażone w najwyższej klasy filtry. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług klientów z Poznania, Zielonej Góry i Gorzowa!
Energooszczędne projekty domów drewnianych
Projekty domów drewnianych

Nasza firma nie tylko realizuje, ale też tworzy projekty domów drewnianych. Mogą Państwo zdecydować się na gotowy projekt, przekształcenie na wersję drewnianą projektu domu murowanego lub wybrać projekty domów drewnianych tworzone od podstaw zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Serdecznie zapraszamy!
Namioty mongolskie
Jurta mongolska

Nasze jurty mongolskie opierają się na stosunkowo lekkich, ale wytrzymałych krokwiach. Wszystkie nasze obiekty są niezwykle stabilne, dzięki czemu nie straszny im deszcze, silne wiatry czy nawet uszkodzenia mechaniczne. Oferowany przez namioty doskonale nadaje jako miejsce do wypoczynku całorocznego.
Sklep budowlany
Materiały budowlane

Nasza firma dostarcza dla Państwa wysokiej jakości materiały budowlane. Nasza hurtownia oferuje między innymi farby, lakiery, kleje, akcesoria remontowo - budowlane oraz wiele innych materiałów budowlanych, które znajdą Państwo na naszej stronie. Cały nasz asortyment dostarczamy szybko i bezproblemowo. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę, która również chętnie doradzi, jakie produkty wybrać. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty.
Producent styropianu fasadowego
Styropian fasadowy

Styropian fasadowy - Powszechnie wykorzystywany w budownictwie mieszkaniowym i konwencjonalnym. Jego głównym zadaniem jest termoizolacja ścian i podłóg. W połączeniu z papą dachową idealnie nadaje się również do ocieplenia ostatniej kondygnacji. W pełni odporny na czynniki biologiczne i chemiczne, a także nie
Okna z dwuszybowym pakietem
Okna dwuszybowe

Szukasz najlepszych rozwiązań wykończeniowych dla swojego domu? Zależy Ci an tym, aby Twoje mieszkanie było odpowiedzią na Twoje marzenia - zarówno pod kątem funkcjonalności i komfortu użytkowania, jak również wartości wizualnych? Jeżeli tak, to doskonałym rozwiązaniem okażą się dla Ciebie nasze dwuszybowe okna dachowe - i nie tylko. Posiadamy wiele innych rozwiązań.
Sprzęt do remontu i na budowę
Market budowlany

Poszukujesz wysokiej jakości produktów, dzięki którym w możliwie jak najkrótszym czasie ukończysz planowaną inwestycję? Jeżeli tak, to przyjrzyj się naszej ofercie. Prowadzimy market budowlany, który przyniesie Ci wszelkie niezbędne rozwiązania. Znajdziesz tutaj m.in. produkty niezbędne do przeprowadzenia prac przy budynku w stanie surowym, jak i te, po które z pewnością sięgniesz w trakcie prac wykończeniowych lub ociepleniowych.
Próbne obciążenia pali fundamentowych
Próbne obciążenia pali

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie pale fundamentowe, pozwalające na tworzenie wytrzymałych podwalin, podstaw dla wybranych nieruchomości, w tym domów. Przygotowane przez nas zostały nowoczesne sprzęty i urządzenia, umożliwiające wykonywanie specjalistycznych prac w Waszych firmach. Testujemy także próbne obciążenia pali aby dokładnie wiedzieć ile dany element potrafi wytrzymać. Oferowane przez nas rozwiązania to także krany akustyczne. Za ich sprawą możliwe jest wygłuszanie hałasów, jakie generowane są przez samochody, zwłaszcza przy ruchliwych ulicach, jezdniach.
Producent podwaliny
Podwaliny

Dla naszych drogich klientów wykonujemy profesjonalne podwaliny, które charakteryzują się najwyższą wytrzymałością, solidnością i precyzją. Przygotowując się do wykonana usługi dostosowujemy się do wszelkich sugestii i wymogów klienta, a także zagwarantujemy utrzymanie wszelkich parametrów. Zapraszamy.
Nowoczesne systemy elewacyjne
Nowoczesne systemy elewacyjne

Systemy elewacyjne Owa-dekor umożliwiają stworzenie prostej i efektownej fasady budynku z wykorzystaniem stalowych elementów prefabrykowanych, takich jak kasetony, profile, blachy i panele. Materiały dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach, umożliwiają zatem dokładną realizację indywidualnych potrzeb Inwestora.

Kategorie

Zapisz się do newslettera