Zaufane firmy

Wirtualne spacery
cyfrowe odwzorowanie przestrzeni

Dzięki zeskanowaniu pomieszczenia odpowiednim sprzętem (skanerem i kamerami 3D), możliwe jest cyfrowe odwzorowanie przestrzeni. Dane, które zostają pozyskane podczas skanowania wybranego obszaru, są później przenoszone na komputer i przerabiane w wizualizację dowolnego miejsca, która może służyć jako wirtualny spacer.
Celuloza jako termoizolacja
wdmuchiwanie celulozy Toruń

Szukasz termoizolacji, która uchroni Ciebie i Twój dom przed grzybami, pleśnią, a jednocześnie będzie bezpieczna dla zdrowia? Polecamy wdmuchiwanie celulozy. To ekologiczny materiał, który uzyskujemy z sortowanego papieru. Jest on pneumatycznie wtłaczany w formie granulatu w odpowiednie miejsca za pomocą małego otworu w ścianie. Swoje usługi pełnimy na terenie Torunia.
Gabloty informacyjne
Gabloty ogłoszeniowe

Prawdą jest, iż gabloty informacyjne, niegdyś stanowiły nieodłączny element każdego miejsca użyteczności publicznej. Dziś jednak, w dobie internetu, komunikatu przenoszą się na łama portali społecznościowych, znacząco wypierając tradycyjne kanały wiadomości. Przedsiębiorstwo Metline chcąc przypomnieć społeczeństwu o korzyściach płynących z użytkowania gablot ogłoszeniowych, oddaje w ręce swoich Klientów szeroki wybór tego typu elementów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do korzystania z możliwości zakupu online.
Systemy zabezpieczeń przeciwpożarowych

Wszystkich bliżej zainteresowanych nasza ofertą, pragniemy również zaprosić na naszą stronę internetowa, gdzie można w sposób szczegółowy zapoznawać się z naszą gamą produktów. Na łamach naszej witryny prezentujemy aktualnie dostępne u nas systemy zabezpieczeń przeciwpożarowych, stałe urządzenia gaśnicze oraz różnego rodzaju gaśnice (zarówno domowe i do innych budynków, a także samochodowe). Zachęcamy do odwiedzania naszej witryny i szczegółowego zapoznawania się z gamą naszych urządzeń i akcesoriów przeciwpożarowych. Zapraszamy!
Instalacje rekuperacyjne
projektowanie wentylacji z odzyskiem ciepła

Oferujemy tworzenie instalacji rekuperacyjnych dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Proponujemy nie tylko projektowanie wentylacji z odzyskiem ciepła, ale też montaż i konserwację. Systemy umożliwiają oszczędzanie energii oraz prowadzenie ekologicznego gospodarstwa. Rekuperatory dodatkowo oczyszczają i osuszają dystrybuowane powietrze.
sprzedaż kostki granitowej
sprzedaż kostki granitowej

Szczególnie wiele produktów w tego typu ofercie stanowią zewnętrzne zabudowy kamienne, do których zaliczają się kostka granitowa i gazony ogrodowe. Wpływ na to miały przede wszystkim dwa czynniki, które bardzo spopularyzowały wyroby granitowe. Sprzedaż kostki granitowej nie byłaby zapewne tak wysoka gdyby nie fakt, że to szalenie trwałe i bardzo estetyczne kamieniarstwo Zapraszamy!
inteligentne domy
inteligentne domy

Inteligentne domy to nowoczesne określenie dotyczące systemów umożliwiających dostosowanie działania poszczególnych urządzeń do zapotrzebowania mieszkańców. Inteligentne domy powstają przy wykorzystaniu różnorodnych urządzeń, takich jak te dostarczane przez nas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Nowoczesne systemy solarne
Systemy solarne

Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań dla domów oraz biur. Obejmują one zarówno rozwiązania grzewcze (pompy ciepła, kolektory słoneczne, fotowoltaika), jak i instalacje systemów uzdatniania wody wyposażone w najwyższej klasy filtry. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług klientów z Poznania, Zielonej Góry i Gorzowa!
Naprawa bioreaktora membranowego
Oczyszczalnie ścieków serwis

Jako firma wszechstronnie zajmująca się wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań z zakresu uzdatniania wody, oferujemy również usługi naprawcze i serwis. Oczyszczalnie ścieków z bioreaktorem membranowym należy poddawać regularnemu monitorowaniu, co pozwoli na uniknięcie poważniejszych problemów i szybkie usunięcie awarii.
Kontrola stanu budynku
inspekcje dronem

Tradycyjne metody sprawdzania stanu technicznego konstrukcji stalowych czy budynków są czasochłonne i wymagają zaangażowania dużych środków pieniężnych. Często wiążą się z wynajęciem dźwigu, pracowników z uprawnieniami wysokościowymi, a na wynik kontroli oczekuje się stanowczo zbyt długo. Oferujemy inspekcje dronem, dzięki którym otrzymasz zdjęcia oraz wideo w doskonałej rozdzielczości.

Kategorie

Zapisz się do newslettera